Tiktokerka znalazła genialny sposób na ukrycie kabli. Wystarczy mały gadżet

2023-02-06 11:38

Niektóre urządzenia kuchenne są tak piękne, że aż grzech chować je w szafkach! Warto postawić je na blacie, ale dodawały kuchni szyku. Co jednak zrobić z długimi kablami, aby nie szpeciły i nie przeszkadzały w codziennych zajęciach? Zobaczcie sposób pewnej tiktokerki!

Kuchnia
Autor: serwis prasowy marki Schneider Electric

Osobiście nie jestem fanem trzymania wszystkich sprzętów kuchennych na blacie. U siebie zdecydowałam się postawić na nim tylko czajnik i ekspres kuchenny. Pozostałe AGD mam pochowane, np. Thermomix w specjalnie zaprojektowanej pod niego szafce. 

Jeśli sprzętów na blacie jest za dużo, da to efekt bałaganu i chaosu, a przy okazji traci się przestrzeń roboczą, która w kuchni jest na wagę złota. 

Kuchnia Nordiska Kök
Autor: serwis prasowy marki Schneider Electric

Każde z urządzeń wyposażone jest w przewód elektryczny, a jeśli rozwiniemy go na maksymalną długość albo niechlujnie pospinamy, to będzie on szpecić każde, nawet najpiękniejsze urządzenie. Aby rozwiązać ten problem, pewna tiktokerka pokazała trik, jak utrzymać przewody w ryzach i poza zasięgiem wzroku. Jak ukryć kable?

Wystarczy zaopatrzyć się w specjalne, samoprzylepne organizery do kabli. Przyklejamy go z tyłu sprzętu, a następnie owijamy wokół niego przewód, zostawiając jego odpowiednią długość, którą mocujemy na środku gadżetu. W ten sposób kabel jest zawsze na miejscu, nie wychodzi zza sprzętu i nie przeszkadza nam w pracy. Gdzie kupić dokładnie takie same organizery, jak widzimy na powyższym wideo? Znalazłam je na Amazonie oraz Aliexpressie.

Organizer na kable
Autor: tiktok.com/@ash.tho

Przeczytaj również: