Tiktokerka znalazła genialny sposób na ukrycie kabli. Wystarczy mały gadżet

2023-02-06 11:38

Niektóre urządzenia kuchenne są tak piękne, że aż grzech chować je w szafkach! Warto postawić je na blacie, ale dodawały kuchni szyku. Co jednak zrobić z długimi kablami, aby nie szpeciły i nie przeszkadzały w codziennych zajęciach? Zobaczcie sposób pewnej tiktokerki!

Kuchnia
Autor: serwis prasowy marki Schneider Electric

Osobiście nie jestem fanem trzymania wszystkich sprzętów kuchennych na blacie. U siebie zdecydowałam się postawić na nim tylko czajnik i ekspres kuchenny. Pozostałe AGD mam pochowane, np. Thermomix w specjalnie zaprojektowanej pod niego szafce. 

Jeśli sprzętów na blacie jest za dużo, da to efekt bałaganu i chaosu, a przy okazji traci się przestrzeń roboczą, która w kuchni jest na wagę złota. 

Kuchnia Nordiska Kök
Autor: serwis prasowy marki Schneider Electric

Każde z urządzeń wyposażone jest w przewód elektryczny, a jeśli rozwiniemy go na maksymalną długość albo niechlujnie pospinamy, to będzie on szpecić każde, nawet najpiękniejsze urządzenie. Aby rozwiązać ten problem, pewna tiktokerka pokazała trik, jak utrzymać przewody w ryzach i poza zasięgiem wzroku. Jak ukryć kable?

Wystarczy zaopatrzyć się w specjalne, samoprzylepne organizery do kabli. Przyklejamy go z tyłu sprzętu, a następnie owijamy wokół niego przewód, zostawiając jego odpowiednią długość, którą mocujemy na środku gadżetu. W ten sposób kabel jest zawsze na miejscu, nie wychodzi zza sprzętu i nie przeszkadza nam w pracy. Gdzie kupić dokładnie takie same organizery, jak widzimy na powyższym wideo? Znalazłam je na Amazonie oraz Aliexpressie.

Organizer na kable
Autor: tiktok.com/@ash.tho

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE