Prezenty świąteczne DLA NIEGO: tym na pewno go zaskoczysz na Boże Narodzenie!

2015-11-23 13:51 Redakcja

Prezenty świąteczne na Boże Narodzenie to głównie domena kobiet. Ale jak wybrać DLA NIEGO oryginalny prezent świąteczny z tak zwanym "jajem"? Mamy dla Was ciekawe propozycje, które z pewnością go zaskoczą!

Prezenty świąteczne dla niego wymagają nie lada pomysłowości. Oryginalne prezenty na Boże Narodzenie nie powinny być kolejną parą skarpet (choć potrzebnych) czy nietrafionym krawatem (bo mamy odmienne gusta) - chyba, że takie marzenie ma nasz obdarowywany. Jakie prezenty świąteczne wzbudzą uśmiech, sprowadzą niekłąmane zaskoczenie albo rozbawią do rozpuku? Zobaczcie nasze propozycje TOP 5 prezentów dla niego!

Prezent świąteczny dla Niego: czekoladowa fotografia

Zamiast zdjęcia w zwykłej ramce podaruj mu śmieszną wspólną fotografię na... czekoladzie. Kolorowy (i jadalny!) nadruk na tabliczce smacznej czekolady to propozycja dla smakosza z poczuciem humoru. No i trochę sentymentalisty... troszkę.

Prezent świąteczny dla Niego: popcorn w każdej chwili

Propozycja prezentu dla kinomana i konesera kinowych zwyczajów. Stylizowana na retro maszyna do produkcji popcornu w domu uprzyjemni wieczorne seanse w domu i pozwoli przenieść czas kin studyjnych do przestrzeni prywatnych.

Czytaj też: Pomysł na prezent na Boże Narodzenie >>>

Prezent świąteczny dla Niego: prezent z jajem!

Prawdziwy hit wśród prezentów z jajem - jajowar! Tak.  Urządzenie do idealnego gotowania jaj na twardo (np. do sałatek, na kanapki) lub na pół miękko, które według specjalistów od zdrowego żywienia są najmniej tuczące (ich Indeks Glikemiczny wynosi 0). Dla dbających o formę panów z poczuciem humoru - prezent ideał.

Prezent świąteczny dla Niego: kablojad dla informatyka

Panowie trudniący się informatyką docenią ten przydatny gadżet bardziej niż inni. Funkcjonalny kablojad jako prezent świąteczny pomoże zaprowadzić ład i porządek na stanowisku pracy lub na domowym biurku. Dodatkowo na co dzień przypominać będzie o okazji i osobie, od której pochodził prezent.

Prezent świąteczny dla Niego: designerski kalendarz dla oldschoola

Oryginalnym prezentem będzie także kalendarz w stylu loft - dla miłośnika staroci, kolekcjonera, pasjonata starych maszyn czy motocykli. W momencie podarunku kalendarz może być ustawiony na datę, którą On powinien zapamiętać...

Czytaj też: Oryginalne pakowanie prezentów >>>