DIY poszewka boho na poduszkę – efektowny projekt eko

2024-03-27 14:49

Ozdobna poszewka boho to projekt łatwy do samodzielnego zrobienia, a przy tym bardzo w duchu zero waste. Autorką propozycji jest Monika, która na swoim facebookowym profilu Lavien HomeDecor dzieli się pasją wnętrzarską i pomysłami na dekoracje. Poniżej znajdziesz instrukcję wykonania poszewki oraz kilka innych projektów Monika dla inspiracji.

Monika ( FB/Lavien HomeDecor) autorka projektu DIY poszewka boho
Autor: M. Skorupski, styl.: A. Wrodarczyk/HAPPY/PLACE Pasją Moniki jest stylizacja wnętrz. Średnio co pół roku urządza w domu małą rewolucję. Choć zmieniają się trendy i dekoracje, zawsze pozostaje wierna zasadzie, że dom powinien być przytulny. Swoją pasją dzieli się z innymi m.in. na Facebooku (Lavien HomeDecor). Prezentujemy zdjęcia z sesji Mojego Mieszkania, łatwo się domyślić, że jej dom wygląda już inaczej ;-). A jak? Też blisko natury i bardzo przytulnie! Sprawdźcie na FB/Lavien HomeDecor.

Aranżacje bliskie naturze – sposób na wyjątkowy charakter wnętrza i działania proekologiczne

Pomysłowość Moniki można docenić, spoglądając na wystrój jej domu. Od czasu sesji do Mojego Mieszkania się zmienił już oczywiście (zajrzyj na jej profil FB/Lavien HomeDecor), ale w każdej wersji cechuje go wyjątkowy charakter oraz umiłowanie natury. Większość rzeczy jest własnoręcznie wykonana, kupiona z drugiej ręki lub przerobiona przez gospodarzy. W przygotowaniu dekoracji często są wykorzystywane materiały z recyklingu. Poszewka boho, której instrukcję zrobienia zamieszczamy w galerii zdjęć powyżej, także może być używana (z second handu, własna, ale niezbyt ładna albo... zaplamiona). Zamiast wyrzucić, możemy dać jej drugie życie. Do tego obecność naturalnych materiałów i roślin sprawiają, że całość jest przyjazna, ciepła i klimatyczna. To też dobry kierunek dla miłośników boho.

Zobacz inne dekoracje boho: łatwe do zrobienia piórko ze sznurka (instrukcja krok po kroku) oraz dla bardziej zaawansowanych – lustro w ramie ze słomy (instrukcja krok po kroku).

Wnętrza w stylu scandi boho są supermodne! Jak je bezbłędnie zaaranżować? Masz mnóstwo możliwości! Zainspiruj się – zobacz 61 zdjęć wnętrz w stylu scandi boho!

Dla inspiracji pomysłowe aranżacje Moniki – blisko natury i w klimacie boho – w galerii zdjęć poniżej.