Prezent na walentynki dla chłopaka, narzeczonego, męża. Co kupić?

2021-01-18 9:40

Prezent walentynkowy dla męża, narzeczonego czy chłopaka to zawsze duże wyzwanie. Co wybrać, aby trafić w gust obdarowanego i sprawić mu przyjemność, jednocześnie dając wyraz temu, że jest w naszym życiu osobą zupełnie wyjątkową? Oto nasze propozycje.

Pierwsze kryterium, którym możesz się kierować, wybierając prezent na walentynki dla chłopaka, narzeczonego czy męża, to zainteresowania – najlepiej wybierz wspólne, tak aby prezent nawiązywał do waszej relacji. Lubicie podróżować – postaw na mapę, na której będziecie mogli zaznaczać odwiedzone razem miejsca; interesujecie się zdrowym trybem życia – twojego partnera ucieszy zestaw pojemników na zdrowy lunch do pracy.

.. Jak nakryć stół do walentynkowej kolacji? INSPIRUJĄCE STYLIZACJE

Druga opcja, to walentynkowy prezent praktyczny, ale osobisty – akcesoria do pielęgnacji skóry twarzy czy zarostu, kubek z wesołym napisem (a może dwa, do pary, z myślą o wspólnej porannej kawie?) czy ulubione perfumy. Trzecia możliwość to prezent ściśle kojarzący się ze świętem zakochanych, np. ozdobiony motywem serca. Ponieważ w tym przypadku nietrudno o kicz, kieruj się zasadą „mniej znaczy więcej”. Wybierz coś do domu – np. foremkę do jajek sadzonych w kształcie serca czy pościel z walentynkowym motywem.

.. Prezent na walentynki dla dziewczyny, narzeczonej, żony. Co kupić? GALERIA INSPIRACJI

Prezent walentynkowy może być rzeczowy, ale możemy się pokusić o przygotowanie na przykład uroczystej i wyjątkowej kolacji walentynkowej. Miłym wstępem do Walentynek może być także pomysłowa dekoracja domu na walentynkowy wieczór. Zawsze świetnym prezentem z okazji tego święta jest trójwymiarowa karta na walentynki. Dlatego prezenty walentynkowe dla niej i dla niego nie muszą być bardzo serio. Ważne by sprawiły przyjemność i wywołały uśmiech. By ukochana osoba wiedziała, że przygotowując czy kupując prezent, chcieliśmy sprawić przyjemność i myśleliśmy o niejkostki lodu w kształcie serc.

Walentynkowe inspiracje - GALERIA ZDJĘĆ:

NOWY NUMER

To już trzecie wydanie „M jak Mieszkanie” w 2021 roku. Cieszymy się, że jesteście z nami! W tym numerze podpowiadamy, jak urządzić salon - idealny do wypoczynku, zabaw z dziećmi, ale też do pracy.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie okładka 03/2021