Kolorowe LODÓWKI: pomysłowe naklejki na lodówkę 10 NOWOŚCI ZDJĘCIA

2014-08-06 18:19

Naklejki na lodówkę to nie jest jedyny pomysł na ozdobienie lodówki. Dla przełamania stereotypów białych lub szarych lodówek, wprowadzamy okleinę lub maty magnetyczne na lodówkę. Taka lodówka z wielokolorową naklejką to mocny punkt każdej kuchni. Zobacz pomysły – naklejki na lodówkę ZDJĘCIA.

Spis treści

  1. Naklejki na lodówkę: jakie są najlepsze?
  2. Naklejki na lodówki: pomysł dla starej i nowej lodówki
  3. Stylowe kuchnie - zobacz GALERIE ZDJĘĆ

Naklejki na lodówkę to świetny pomysł, jeśli znudził cię wygląd starej lodówki. Odmień ją w prosty sposób za pomocą efektownego wzoru, który po pewnym czasie możesz znowu zmienić. Naklejka na lodówkę zamienią klasyczną białą lub srebrną lodówkę w kolorową dekorację kuchni, która wprowadza świetną wizualną odmianę. Jeden nowy element, a kuchnia staje się barwna, wyrazista i nieprzeciętna.

Zobacz: Lodówki - jakie powinno być ich wyposażenie? >>>

Naklejki na lodówkę: jakie są najlepsze?

Naklejki na lodówkę to doskonały sposób, by odnowić starą lodówkę lub udekorować zupełnie nową w niestandardowy sposób. Dizajn swojej lodówki możesz zmienić za pomocą naklejki samoprzylepnej lub maty magnetycznej. Naklejkę samoprzylepną naklejamy zaledwie w dwie minuty, aby zamocować ją na gładkim froncie urządzenia AGD lub drzwiczek szafek, koszt to od ok. 120 zł (50x63 cm). W odróżnieniu od zwykłej naklejki na lodówkę, matę magnetyczną zakładasz w pół minuty, co więcej zdejmujesz ją kiedy chcesz bez żadnych śladów i zniszczeń. Zakłada się ją i zdejmuje (bez śladu) bardzo łatwo. Takie maty są powleczone laminatem, więc można je myć, kosztują od 119 zł/szt.

Przeczytaj też: Biała kuchnia z wyspą: nowoczesne wnętrze domu jednorodzinnego >>>

Naklejki na lodówki: pomysł dla starej i nowej lodówki

Nie obawiaj się naklejek na lodówkę. Inaczej fototapeta samoprzylepna jest inspirującym wydrukiem. Naklejka przeznaczona jest do oklejania powierzchni idealnie gładkich i czystych, takich jak fronty meblowe, gładkie płyty, drzwi czy szkło. Przy aplikacjach w kuchni czy miejscach publicznych polecane jest laminowanie wydruku specjalną przezroczystą folią zabezpieczającą wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Laminowanie nadaje idealne właściwości zmywalności naklejki czy fototapety.

Polecamy: Czym kierować się przy wyborze nowoczesnej lodówki? >>>

Stylowe kuchnie - zobacz GALERIE ZDJĘĆ

Jeśli chcesz urządzić swoją kuchnię, to zobacz nasze galerie zdjęć. Z pewnością zainspirują cię do stworzenia oryginalnego i pięknego wnętrza!

Nie przegap: Metamorfoza kuchni z meblami ze sklepu, ale na wymiar. Zdjęcia PRZED i PO >>>