Jak zaaranżować ścianę z telewizorem? Inspiracje i pomysły. Aż 37 zdjęć!

2023-09-27 12:56

W większości salonów wypoczynek jest ustawiony dokładnie naprzeciwko ściany, na której wisi telewizor. To na niej zatem skupia się wzrok i stanowi ona centralny punkt pomieszczenia. Zobacz, jak zaaranżować ścianę z telewizorem. Aranżacja ściany z telewizorem to dla ciebie wyzwanie? Teraz już nie! W naszej galerii znajdziesz aż 37 inspiracji!

Spis treści

  1. Aranżacja ściany z telewizorem. Jak to zrobić krok po kroku?
  2. Aranżacja ściany z telewizorem. Pomysły, które cię zainspirują
  3. Jak wyeksponować telewizor na ścianie?

Aranżacja ściany z telewizorem w salonie powinna być dostosowana do stylistyki wnętrza, ale dobrze, jeśli uda się ją wyróżnić. Bardzo często ściana z telewizorem stanowi centralny punkt salonu i to właśnie na niej najdłużej skupia się wzrok domowników. 

Aranżacja ściany z telewizorem. Jak to zrobić krok po kroku?

W salonie ściana z telewizorem wymaga wnętrzarskiego podkreślenia, jednak musimy uważać, aby jej aranżacja nie była zbyt męcząca dla oczu. Kolorowe, geometryczne wzory i mocne barwy w aranżacji ściany z telewizorem mogą źle wpływać na wzrok i utrudniać oglądanie telewizji.

Nie przegap: Montaż telewizora na ścianie krok po kroku >>>

Warto zaplanować miejsce na telewizor przed zakupem mebli, wtedy możemy zdecydować, czy telewizor powiesiemy na ścianie, czy postawimy na szafce rtv, albo też zamontujemy na specjalnym panelu zintegrowanym z zabudową meblową. Warto też przemyśleć sprawę kabli i ich ukrycia, tak by nie szpeciły wystroju pokoju dziennego.

Zobacz też: Salon - inspiracje - GALERIE ZDJĘĆ >>>

Aranżacja ściany z telewizorem. Pomysły, które cię zainspirują

Telewizor na ścianie z tapetą: w aranżacji ściany z telewizorem możemy wykorzystać tapetę z subtelnym wzorem i delikatnym kolorem. Nie tylko wyróżni ścianę z telewizorem, ale doda też salonowi głębi. Sprawdzą się delikatne pasy lub motyw roślinny.

Telewizor na ścianie z cegłą: ciekawie w aranżacji ściany z telewizorem prezentuje się także cegła. Ściana z cegły w salonie ociepli wnętrze i wyróżni telewizyjny kącik.

Telewizor na ścianie z dekoracyjnym betonem: oryginalnym rozwiązaniem będzie pokrycie ściany z telewizorem betonowymi płytami lub farbą imitującą beton. Taka aranżacja ściany z telewizorem doda salonowi nieco loftowego i industrialnego charakteru.

Jak wyeksponować telewizor na ścianie?

Przemyślana aranżacja ściany z telewizorem w salonie zapewni przyjemny relaks w gronie rodziny czy przyjaciół. Sprawdź, jak można pomysłowo zamontować telewizor na ścianie.

Przeczytaj również: Telewizor w salonie - jak go dobrze wpasować w aranżację wnętrza

Przeczytaj również: Telewizor w salonie: najlepsze aranżacje

Przeczytaj też: Idealne miejsce na telewizor w pokoju dziennym GALERIA

Przeczytaj również: Jak ukryć telewizor w salonie?

Odróżnisz pawlacz od tapczanu? Rozwiąż quiz o mieszkaniach w PRL-u

Pytanie 1 z 10
Pawlacz to...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE