Zosia Ślotała urządza pokój dla córki: zdjęcia aranżacji

2015-05-28 16:32 materiały prasowe

Zosia Ślotała urządziła pokój dla córki. Aranżacja pokoju dla dziewczynki jest lekka, pastelowa i pełna wdzięku. Do pokoju dziecięcego Zosia Ślotała wybrała białe meble i stylowe dodatki. Projekt i wyposażenie pokoju zrealizowała firma Caramella.

Prezentujemy stylową aranżację pokoju dziecięcego, urządzonego dla córki Zosi Ślotały. Całe wyposażenie pokoju dla dziewczynki: meble, dodatki oraz wyprawkę dla maleństwa wybrała z oferty firmy Caramella, która również jest autorem projektu prezentowanego wnętrza. Zosia Ślotała wybrała meble linii francuskiej oraz dodatki z dwóch kolekcji: cambridge i pudrowej.

Zosia Ślotała: aranżacja pokoju dla córki

Aranżacja pokój córeczki jest jasna, utrzymane w delikatnych pastelach – zgodnie z filozofią Caramella oraz psychologią koloru mówiącą, że niemowlę powinno przebywać w aurze spokoju i wyciszenia. Zosi zależało na tym, żeby pokój dziecięcy był nie tylko piękny, ale też funkcjonalny i rósł razem z dzieckiem. Dlatego postawiła na neutralną bazę kolorystyczną w wystroju pokoju oraz meble dziecięce, które można przerabiać czy uzupełniać w miarę upływu lat. Łóżeczko niemowlęce będzie mogła przerobić na łóżko dla starszego dziecka, a następnie na praktyczną kanapkę. Komoda po zdemontowaniu przewijaka stanie się standardowym meblem. Z kolei fotel do karmienia z pewnością znajdzie miejsce w salonie. Oprócz klasycznego łóżeczka niemowlęcego Zosia Ślotała zdecydowała się na dodatkowe łóżeczko wiklinowe – tzw. kosz Mojżesza, który wykorzysta w sypialni oraz w salonie przez pierwszych kilka miesięcy.

Zosia Ślotała: dekoracje i kolory w pokoju dla dziewczynki

Za najbardziej wyjątkową i oryginalną dekorację ścian w pokoju córki Zosia Ślotała uznała dwie głowy tkaninowych łosi, które perfekcyjne wpisują się w klimat pokoju. Bazą kolorystyczną pokoju dziecięcego jest szarość – ściany zdobi tapeta w szerokie szaro-białe pasy połączona z pasującym odcieniem farby. W delikatnej szarości utrzymany także jest fotel do karmienia oraz większość dodatków. Uzupełnieniem i zarazem dziewczęcym akcentem w aranżacji pokoju dla dziewczynki są dekoracje w jasnym pudrowym różu. Całość wygląda niezwykle subtelnie i świeżo. Z wystrojem pokoju córki Zosi Ślotały całkowicie spójna jest wyprawka dla maleństwa: pościel, ochraniacz, kocyk, becik, ręczniczek, śliniaczki, poduszki i wałki.