Pokój dziecięcy: pokój córki Martyny Wojciechowskiej - ZDJĘCIA

2013-05-23 16:16

Mimo że jest to pokój dla dziewczynki nie ma tu różowego koloru. Tak Martyna Wojciechowska urządziła pokój córki. Pokój dziecka: Martyna Wojciechowska w roli stylistki dziecięcych wnętrz. Obejrzyj inspirujące zdjęcia i aranżacje z mieszkania Marytyny Wojciechowskiej.

Pokój dziecięcy jest kolorowy i pełen dekoracji kojarzących się z podróżami. Córka Martyny Wojciechowskiej jest ciekawa świata i śledzi trasy podróży mamy na swojej tapecie. Wielkoformatowa tapeta zdobi pokój dla dziewczynki i nadaje mu styl. Pokój dziecięcy zamieszkują też egzotyczne zwierzęta, a najcenniejsze rzeczy schowane są w walizkach. Córka Martyny Wojciechowskiej ciekawość świata ma zapisaną w genach. Olbrzymia mapa jest tłem dla pasjonujących opowieści o wojażach mamy - są dużo ciekawsze niż bajki na dobranoc.

Martyna Wojciechowska i córka: ładny pokój dziecięcy

Wielkoformatowa fototapeta przyleciałaaż ze Stanów Zjednoczonych. Jest najważniejszą dekoracją w pokoju dla dziewczynki. Naklejona nad łóżkiem mapa stanowi tło opowiadanych przed snem podróżniczych historii z mamą w roli głównej. Marysia, córka Martyny Wojciechowskiej, nauczyła się rozpoznawać kontynenty i gatunki zwierząt lepiej niż niejeden dorosły. Potrafi też bez trudu pokazać, w którym miejscu przebywa jej mama, kiedy kręci program „Kobieta na krańcu świata”. Oprócz tej niezwykłej dekoracji ściennej pokój dla dziewczynki zdobią proste przecierane meble kojarzące się z naturą. Każdy wolny kącik wypełniają liczne pluszaki, fanki animowanego filmu „Madagaskar”.

Pokój dla dziewczynki

Meble dla dzieci z kolekcji Nostalgia marki Pinio świetnie wpisują się w podróżniczą atmosferę pokoju dla dziewczynki, a przy tym mają uniwersalny charakter, pasujący do dziecka w każdym wieku. Pokój dziecięcy co chwilę przechodzi jakieś drobne rewolucje. Naklejki ścienne z wizerunkami zwierząt, barwne zawieszki, świecące gwiazdki na suficie pozwalają dostosować otoczenie do aktualnych zainteresowań dziewczynki. Pokój dziecięcy wyposażenie: łóżko, skrzynia - Pinio; narzuta, poduszka Zebra, naklejki -  kidstown.pl; dywan, poduszka, pluszaki - IKEA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021