POKÓJ DZIECIĘCY - Zrób to sam: dekoracja ściany do pokoju dziecka

2013-05-27 10:58

W Zrób to sam pokazujemy, jak zrobić ładne dekoracje ścian do pokoju dziecka. Zobaczcie dekoracje ścian w pokoju dziecinnym, do których użyliśmy szablony malarskie. Ściany w pokoju dziecka możemy udekorować pomysłowymi zwierzętami, kształtami i strukturą.

W pokoju dziecka warto ładnie udekorować ściany. W zrób to sam przedstawiamy pomysł, jak ozdobić ściany w pokoju za pomocą szablonów malarskich, które można kupić w marketach budowlanych. Dekoracje ścian w pokoju dziecka stworzy miły wystrój i na pewno spodobają się maluchom. Chropowata faktura i naturalne barwy wzbudzą zaciekawienie małego mieszkańca, a pokój dziecka będzie ciekawszy.

Zrób to sam: dekoracje ścian w pokoju dziecka - malujemy słonie

W Zrób to sam proponujemy wykonanie dekoracji na ścianie betonowej. Pokrywamy więc ścianę masą barwioną imitującą ścianę betonową. Następnie, po wyschnięciu, nanosimy na zagruntowaną ścianę w pokoju dziecka cienką warstwę masy dekoracyjnej, aby w niektórych miejscach przebijało podłoże. Ścianę w pokoju dziecka malujemy specjalnym aplikatorem z gąbką, dzięki czemu dopiero na ścianie następuje mieszanie farb. Gdy farba wyschnie, plastikowy szablon do dekoracji ścian przyklejamy do ściany za pomocą taśmy klejącej. Szablon wypełnia się zabarwioną masą dekoracyjną i dekoracja ściany w pokoju dziecka jest gotowa.