Pastele rządzą! Zobaczcie jak urządziła pokój dla córeczki gwiazda TVN Dorota Gardias!

2016-07-11 14:35

Znana prezenterka TVN, Dorota Gardias, pokazuje pokój swojej 3-letniej córki, Hani. Beżowe ściany są neutralnym  tłem dla białych mebli i kolorowych dodatków. Pokój dziewczynki utrzymany jest w ładnej, pastelowej kolorystyce. W efekcie powstał stylowy, ale nieprzestylizowany, pokój dziewczynki z francuskimi akcentami.

Spis treści

  1. Białe meble w aranżacji pokoju dziewczynki
  2. Dodatki dekoracyjne w pokoju dziecka

Pokój dziecka, 3 – letniej Hani, córki znanej prezenterki TVN Doroty Gardias, utrzymany jest w przyjemnej pastelowej kolorystyce. Jest tu trochę graficznych wzorów i białe meble w lekkim stylu francuskim. Aranżacja pokoju dziewczynki jest spójna i elegancka, w niczym nie przypomina typowego multikolorowego pokoju dziecięcego. Okazuje się, że beżowe ściany i drewniana podłoga mogą być idealną, neutralną  bazą także w pokoju dziecka.

Białe meble w aranżacji pokoju dziewczynki

Kiedy dziecko wchodzi w wiek przedszkolny i przestaje być niemowlakiem, przychodzi pora na to, żeby uczynić jego pokój nieco mniej dziecinnym. Aranżacja pokoju dziecka zaczęła się od neutralnej bazy czyli beżowych ścian i drewnianej podłogi. Później przyszedł czas na meble. Mama dziewczynki  – Dorota Gardias postawiła na polskie, białe meble, przypominające formą francuskie domki plażowe. Wszystkie elementy zdobią tabliczki  z napisami w języku francuskim  - „La mer”, czyli morze, czy „La plage” - plaża. Francuski styl dopełnia, długa na całą wysokość ściany, naklejka z elegancką kamienicą z wysokimi oknami. Pokój dziecka nie może się oczywiście  obyć bez łóżka.  3-letnia Hania śpi teraz na wygodnym tapczanie, z eleganckim zagłowiem  w ciepłym odcieniu brązu.

Czytaj też: aplikacja naklejki ściennej [wideo]

Dodatki dekoracyjne w pokoju dziecka

Pokój oświetlają lampa sufitowa, lampa stołowa ustawiona na komodzie oraz kinkiet – wszystkie pochodzą z tej samej kolekcji. Z tej samej firmy Dorota Gardias wybrała także tekstylia znajdujące się w pokoju. Różne kolekcje łączy ta sama kolorystyka. Dlatego śmiało można łączyć wzór typu chevron z modnymi gwiazdkami, które tak lubią dzieci. Modny chevron – czyli zygzak, który znalazł się na pościeli i lampie stołowej, podkreśla stylowy charakter pokoju i nadaje mu nieco powagi, pastelowe gwiazdki, pompony przy łóżku i zdjęcia z czasów niemowlęcych w ramkach na ścianie przypominają z kolei, że nadal znajdujemy się w pokoju dziecka.Czytaj też: stylowy pokój dziecka

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE