Namiot w pokoju dziecka: gadżet o którym marzy każde dziecko

2016-05-25 15:00

Namiot w pokoju dziecka to świetny azyl oraz miejsce zabaw. W jasnym, skandynawskim wnętrzu pojawił się z myślą o jego małej mieszkance. Zobacz aranżację jasnego, dziecięcego pokoju autorstwa pracowni EG Projekt!

Pokój czteroletniej córki, właścicieli mieszkania na warszawskim Wilanowie, został tak przemyślany, aby nie zabrakło w nim na nic miejsca. W rogu przy oknie zagospodarowano kącik do rysowania, oświetlony wiszącą lampką. Nad stolikiem cześć ściany została pomalowana farba magnetyczną, na której można wieszać rysunki plastyczne. W pokoju swoje miejsce znalazł także namiot - ulubione miejsce zabaw małej dziewczynki. Ciekawym zabiegiem dekoracyjnym są trzy kolorowe baloniki wiszące na ścianie, które są jednocześnie kinkietami. Razem z tapetą położona w formie lamperii dodają uroku oraz sprawiają ze pokój jest bardzo przytulny.

Zobacz też: Skandynawskie dodatki do pokoju dziecka >>>

Namiot w pokoju dziecka: biwak w domu

Namiot w dziecięcym pokoju to świetny gadżet, o ktorym marzy każde dziecko. Łatwy do samodzielnego wykonania, sprawi że dziecięcy pokój zmieni się w magiczne miejsce. Doda wnętrzu ciekawego akcentu a Twoje dziecko zyska dodatkową strefę w pomieszczeniu. To świetne miejsce do zabawy i odpoczynku. Taki gadżet w pokoju dziecka, z pewnością będzie oddziaływać na jego wyobrażnię. Możemy postawić go w pokoju, w ogrodzie lub na tarasie. Dzięki jego lekkiej konstrukcji, łatwo jest go przechowywac. Taki namiot zrobisz bez trudu samodzielnie! Co będzie Ci potrzebne do jego wykonania? Tkanina, 4 kije (o średnicy minimum 15 mm), oraz maszyna do szycia.

Autor projektu: www.egprojekt.pl