Marcin Mroczek tak urządził pokój dla synka ZDJĘCIA

2016-03-07 17:16
pokój synka Marcina Mroczka
Autor: materiały prasowe

Marcin Mroczek, aktor znany z serialu „M jak miłość”, doczekał się pierwszego potomka i z zaangażowaniem urzadzał pokój dla chłopca! Z planowaniem pokoju rodzice postanowili poczekać do momentu poznania płci dziecka. Razem podjęli kluczową decyzję co do wyboru kolorystyki. Następnie przyszły tata testował meble, a mama zadbała o wykończenie. Z pomocą projektantki stworzyli wnętrze, o jakim marzy niejeden przyszły rodzic.

Do pokoju synka – Ignacego – Marcin Mroczek wybrał meble Pinio. Urzekła go czysta, prosta i nowoczesna forma kolekcji Moon z ciekawą sekwencją otworów zastosowaną w łóżeczku, która nadaje mu bardzo świeży i ciekawy charakter. Komplet składa się z łóżeczka, komody oraz pojemnej szafy wnękowej.

Pokój dla chłopca: aranżacja

Ciepły klimat w pokoju chłopca miały nadać wybrane przez żonę Marcina Mroczka dodatki, żółte zasłony – pomysł projektantki oraz miętowa tapeta w romby. Nie znając jeszcze przyszłych upodobań synka, rodzice zrezygnowali z urządzania pokoju chłopca w stylu marynarskim, pirackim czy motoryzacyjnym – postawiono na uniwersalność. Z pomocą projektantki rodzice wybrali takie wykończenie, które szybko nie znudzi się ani rodzicom, ani dziecku i będzie można je z łatwością modyfikować, a do tego będzie krainą spokoju i symetrii.

Z gościną u Marcina Mroczka

- Marcin i Marlena lubią wnętrza uporządkowane i nieprzeładowane. Tu na małej przestrzeni pokoju dziecięcego musieliśmy pomieścić sporo sprzętów, dlatego wybraliśmy białe wykończenie mebli i jasną tapetę. Delikatne biele, mięty i szarości zestawiliśmy z akcentami żółci i czerni, by całość nabrała chłopięcego wyrazu. Bardzo zależało rodzicom, by pokój synka był prosty, ale przytulny zarazem. Mieliśmy stworzyć przestrzeń przyjazną maluszkowi i rodzicom, która sprawdzi się jako pokój dla niemowlaka, ale i kilkulatka, dlatego postawiliśmy na geometryczne wzory i desenie – mówi jedna z projektantek, Anna Chmielewska HolArt Studio.

Obok rombów na tapecie w pokoju dziecięcym, królują gwiazdki na miętowo-szarych dodatkach od Lamps&Company. Oprócz głównego oświetlenia, w tym samym wzorze znajdziemy lampę stojącą, a także lampkę nocną, kinkiet oraz wyposażenie łóżeczka. Zarówno w przypadku mebli, jak i akcesoriów w urządzaniu pokoju dla chłopca postawiono na marki polskie, produkujące wyposażenie najwyższej jakości. W rogu pokoju dziecięcego stanął duży fotel, który służyć może jako idealne miejsce do karmienia lub doglądania malucha w czasie snu. Tuż obok, funkcję stolika pełni praktyczna skrzynia Pinio, do której schować można zabawki. Na ścianie znalazła się naklejka - czarne gwiazdki, którą można dowolnie odkleić i przykleić w innym miejscu.


Zobacz też jak pokój dla córeczki urządziła Zosia Ślotała, która wybrała stonowane, jasne kolory i stylowe meble dziecięce.