Jakie kolory do pokoju młodzieżowego? Farby do pokoju młodzieżowego

2021-08-26 16:56

Jakie kolory do pokoju młodzieżowego wybrać? Kolory ścian w pokoju młodzieżowym to najważniejszy elementy wystroju. Pokój młodzieżowy, który ma dobrze dobrane kolory ścian łatwo urządzić, tak by spodobał się nastolatkom. Zobaczcie pomysły na kolorowe pokoje młodzieżowe i dowiedz się, jakie farby dobrać.

Jakie kolory do pokoju młodzieżowego wybrać? Zanim wybierzemy kolory farb do pokoju młodzieżowego zastanów się, jakie indywidualne cechy ma nastolatek, czym się interesuje, jak jest hobby młodego lokatora i rozbudujmy ten temat w aranżacji pokoju młodzieżowego, unikając jednak przesady. Niebanalny pokój młodzieżowy lepiej zniesie upływ czasu.

Pomysły na pokój młodzieżowy [GALERIA]

Nowoczesna wygoda, ale w designie nawiązania do klasyki – takie meble i dodatki świetnie sprawdzają się w pokoju młodzieżowym. W galerii zdjęć znajdziesz doskonałe tego przykłady!

Kolory farb do pokoju młodzieżowym

Urządzając pokój młodzieżowy postawy na umiejętnie dobraną kolorystykę. Pamiętajmy, że kolory farb w pokoju młodzieżowym powinny odzwierciedlać charakter właściciela. Zainwestujemy w dobrej jakości farby, które będą trwałe i łatwe w czyszczeniu. Koniecznie kolory ścian musisz wybrać razem z nastolatkiem, muszą mu się podobać, bo to jego pokój. Nawet jeśli będzie chciał mieć czarne ściany.

Warto tylko ustalić i dopasować kolory farb do wielkości pomieszczenia. Jeśli mają być ciemne – to może tylko na jednej ścianie, a reszta w jaśniejszym odcieniu. Tak, by pokój młodzieżowy nie był przytłaczający. Wybierając kolory farb pomyślcie też o innych dekoracjach, tj. plakaty, fototapety, zdjęcia, obrazy, tablice.

Jakie kolory ścian wybrać do pokoju dziecka? [GALERIA]

Wszystko zależy od upodobań, wieku dziecka i stylu w jakim zdecydujesz się urządzić jego pokój. Bardzo ważne są także właściwości farb. Bezpieczne farby nie wydzielają szkodliwych związków, a nawet pochłaniają je z powietrza, są antyalergiczne, paroprzepuszczalne, łatwe w utrzymaniu czystości i bardziej wytrzymałe.

Ekspert radzi: jak urządzić pokój ucznia
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Uroki grudnia chłoniemy wszystkimi zmysłami. Wzrokiem, smakiem, dotykiem… Wyraz temu dajemy w aktualnym numerze „M jak Mieszkanie”.

Kup dostęp od 1 zł
Mjakmieszkanie grudzień