Dekoracje ścienne oraz uchwyty do mebli i drzwi o organicznych kształtach

2023-05-26 15:36 Materiał sponsorowany

Ręcznie rzeźbione mosiężne formy z rodzinnej manufaktury PAP DECO mogą stać się niepowtarzalnymi elementami wystroju wnętrza. Nie tylko w postaci biżuteryjnych uchwytów i gałek do mebli, ale również dekoracji ściennych. Zwierzęce oraz roślinne motywy wyróżniają się realizmem, dzięki któremu ożywiają wnętrze i pobudzają ludzką wyobraźnię.

PapDeco_otwarcie_maj
Autor: materiały prasowe Mosiężne uchwyty i dekoracje ścienne Swallow - od 180 zł.

Wolność i lekkość zamknięta w mosiężnych formach

Każda z ręcznie rzeźbionych ptasich sylwetek potrafi nadać pomieszczeniu zupełnie innego stylu. Jaskółki wpasują się do naturalnych przestrzeni boho, natomiast żurawie uwieńczą wnętrza w duchu symbolicznego, japońskiego designu. Egzotyczne akcenty w postaci uchwytów do mebli i drzwi a także dekoracji ściennych w kształcie papugi, w połączeniu z drewnianymi frontami i bogatą roślinnością mogą wykreować tropikalny azyl.

PapDeco_maj
Autor: materiały prasowe

Oceaniczne motywy nie tylko dla domu na wybrzeżu

OceanCollection to kolekcja od marki PAP DECO poświęcona w całości pięknu i tajemnicom podwodnego świata. Wiernie oddane kształty morskich stworzeń nadadzą finezji frontom kuchennej zabudowy jak i szufladom oraz szafom w garderobie czy sypialni. Uszlachetnią wnętrza w stylu Hampton, ale również te eklektyczne czy klasyczne w nieszablonowym wydaniu.

PapDeco_maj
Autor: materiały prasowe Mosiężne uchwyty i dekoracje ścienne Manta I XL / Manta II XL - od 520 zł.
PapDeco_maj
Autor: materiały prasowe Mosiężne uchwyty i dekoracje ścienne Betta I XL Left/Right / Betta II XL Left/Right - od 320 zł.
PapDeco_maj
Autor: materiały prasowe Mosiężne uchwyty i dekoracje ścienne Shark V / Shark I / Manta III S - od 260 zł.

Złote owady w roli głównej

Nawet najdrobniejszy szczegół wyrzeźbiony na mosiężnych uchwytach oddaje jego dekoracyjność na meblowych frontach. Rzeźbiarski kunszt wprowadzi do wnętrza artystyczne akcenty, które przykują wzrok każdego kto ceni sobie wyszukane wzornictwo. Decydując się na powielanie tego samego wzoru uchwytów w odmiennych rozmiarach, różnego rodzaju meble mogą stać się znakomitym tłem dla złotych ważek, skarabeuszy czy motyli.

PapDeco_maj
Autor: materiały prasowe Mosiężne uchwyty i dekoracje ścienne Dragonfly M / Dragonfly S - od 180 zł.
PapDeco_maj
Autor: materiały prasowe Mosiężne uchwyty Heksa XL / Heksa M - od 250 zł.

Dekoracje ścienne i uchwyty do drzwi

Uchwyty do drzwi mogą przybierać rozmaite formy, decydujące o ostatecznej kompozycji skrzydeł drzwiowych. Marka PAP DECO oddaje w ręce swoich Klientów szeroki wybór modeli pochwytów drzwiowych zarówno o organicznych motywach, jak i tych bardziej abstrakcyjnych czy nowoczesnych o minimalistycznym designie.

PapDeco_maj
Autor: materiały prasowe Mosiężne uchwyty do drzwi Jellyfish M - od 490 zł.
PapDeco_maj
Autor: materiały prasowe Mosiężne dekoracje ścienne Jellyfish XL / Jellyfish M - od 490 zł.

Powielanie takich samych elementów w jednym pomieszczeniu nie jest jednoznaczne z szablonowym podejściem do aranżacji. Dzięki takim zabiegom można uzyskać spójność i wyróżnić najciekawsze punkty we wnętrzu.

Odkryj wszystkie kolekcje marki PAP DECO

Uchwyty do mebli i drzwi, czy dekoracje ścienne rzeźbione ręcznie występują w 5 tematycznych kolekcjach i mogą zostać wykonane w 13 różnych wybarwieniach. Dzięki temu dopasowują się do zróżnicowanych stylów wnętrzarskich.

Oprócz podstawowych modeli, marka realizuje również zamówienia specjalne zgodne z pomysłami Klientów, tworząc tym samym zupełnie niepowtarzalne produkty.

PapDeco_maj
Autor: materiały prasowe Mosiężne uchwyty i dekoracje ścienne Swallow - od 180 zł.

Więcej informacji na oficjalnej stronie marki:www.papdeco.com

Nasi Partnerzy polecają