Czas na wiosenne zmiany. Pomysły na ponadczasowe dodatki do mebli i drzwi

2023-04-26 15:18 Materiał sponsorowany

Wraz z pojawieniem się pierwszych oznak wiosny, w głowie zaczynają tworzyć się nowe wizje oraz pragnienie zmian najbliższego otoczenia. Najczęściej wystarczy jedynie uszlachetnić wnętrze nowymi dodatkami, unikając drastycznych transformacji, które mogą okazać się chwilowym trendem. Kluczem do uzyskania unikalnego charakteru we wnętrzu jest pojawianie się w nim szlachetnych i trwałych materiałów.

PapDeco_otwarcie
Autor: materiały prasowe

Pomysł na metamorfozę salonu

Mosiądz pochodzący z rodzinnej, polskiej manufaktury kryje w sobie niezliczone możliwości, pozwala tworzyć różnorodne a zarazem spersonalizowane kompozycje. Nieważne czy w pomieszczeniu dominuje pastelowy styl japandi czy klasyczny styl francuski - rozmaite wzory uchwytów i dekoracji ściennych nie ograniczają wizji osoby aranżującej, a wręcz pobudzają jej wyobraźnię. Niesztampowym pomysłem może okazać się gra rozmiarami tego samego modelu - czy to w formie ściennej instalacji czy sekwencji ułożonej na meblowych frontach. Dzięki takiemu zabiegowi całe wnętrze zachowa spójność i wysoki poziom estetyki.

Detal w jadalni

Mosiężna dekoracja ścienna otoczona rzeźbiarską sztukaterią jest kolejnym dowodem na to, że wystarczy chociażby jeden finezyjny detal, który może całkowicie odmienić wygląd całego pomieszczenia. Wyróżnienie złotego akcentu współgra z artystycznym wyrazem całej jadalni, pokazując, iż rzemieślnicze, mosiężne formy mogą łączyć się z barokową obfitością motywów floralnych.

Wyrafinowane formy w garderobie

Mnogość frontów szaf czy szuflad w garderobie daje niezliczone możliwości do wykreowania niepowtarzalnej kombinacji wzorów poprzez łączenie minimalistycznych jak i dekoracyjnych form uchwytów do mebli. Różnorodne wykończenia kolorystyczne mosiężnych uchwytów pozwalają dopasować ich charakter do stylu wnętrza.

Sypialnia z finezją

W sypialni bardzo często pojawiają się rozmaite rodzaje mebli: od drobnych stolików nocnych poprzez wysokie szafy aż po toaletki. Każdy z tych mebli wyróżnia się specyficznymi wymiarami, dlatego też należy brać pod uwagę, iż konkretne uchwyty muszą zostać do nich prawidłowo dobrane. Marka PAP DECO odpowiada na wyzwania wszystkich kreatorów domowych wnętrz, zapewniając szeroką gamę rozmiarów uchwytów, gałek jak i pochwytów drzwiowych.

PAPART4
Autor: materiały prasowe Link: Mosiężny uchwyt Arch 0.5 XL

Fokus na hol

Ręcznie rzeźbione uchwyty do drzwi, a szczególnie te o okazałych rozmiarach prezentują się imponująco - czy to na drzwiach wewnętrznych czy zewnętrznych. Wymieniając pochwyty, drzwi stają się artystycznym i niesztampowym elementem domu czy mieszkania.

PAPART5
Autor: materiały prasowe Link: Mosiężny uchwyt Ginkgo XL

Proste formy najwyższej jakości w kuchni

Mosiądz gwarantuje wysoką jakość oraz trwałość, a wykonane z niego uchwyty pełnią funkcje dekoracyjne i praktyczne. Wyszukana estetyka uzupełnia się z walorami ergonomicznymi. To niezwykle istotna kwestia w przypadku wyboru uchwytów do licznych, kuchennych frontów. Zmiana wnętrza przy pomocy mosiężnych uchwytów do mebli oraz drzwi jak i dekoracji ściennych, to kreatywny proces twórczy, który potrafi przynieść spektakularne efekty, zapobiegając drastycznym modyfikacjom w domu czy w mieszkaniu. Marka PAP DECO odkrywa piękno, tkwiące w mosiądzu, oferując ponad 450 modeli uchwytów, zawartych w 5 tematycznych kolekcjach.

PAPART6
Autor: materiały prasowe Link: Mosiężny uchwyt meblowy Alt M
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE