Znajdź Pracownię – spotkanie miłośników DIY

2022-04-25 16:44
Znajdź Pracownię – spotkanie miłośników DIY
Autor: Moje Mieszkanie

Znajdź Pracownię to nazwa projektu, w ramach którego odbyło się spotkanie ponad czterdziestu osób kochających działania DIY. Podczas trwającego trzy kwietniowe dni wydarzenia pod hasłem Nowe Rzemiosło, w Tarczynie odbyły się liczne warsztaty, wykłady i pokazy związane z rękodziełem.

Spotkanie miało formułę warsztatowo-dyskusyjną. To autorski projekt Alicji Rzeczkowskiej (Majsterki.pl) i Małgorzaty Budzich (Odnawialnia.pl). W Tarczynie spotkało się ponad trzydzieści pracowni (nie tylko jednoosobowych). Dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu tylu kreatywnych osobowości, aż kipiało od pomysłów i wiedzy! To spotkanie to nie tylko wymiana doświadczeń, lecz także zastrzyk dobrej energii i pozytywnego myślenia. Wśród uczestników były bohaterki sesji fotograficznych publikowanych w ramach cyklu Kobieta z pasją w magazynie Moje Mieszkanie, który wraz z Urzadzamy.pl z przyjemnością objął wydarzenie patronatem medialnym. To były trzy niezwykle twórcze dni – uczestnicy m.in. malowali obrazy w stylu wabi-sabi za pomocą farb kredowych, dekorowali drewniane skrzynki za przy użyciu elektronarzędzi, stylizowali komódki, malowali meble, brali udział w prezentacjach i rozmowach dotyczących prowadzenia biznesu, rozszerzania oferty, praw autorskich, a także o tym, jak pogodzić pracę z pasją. Mamy wrażenie, że tę ostatnią umiejętność uczestnicy spotkania mają świetnie opanowaną. Pomysłodawczyniom i organizatorom wydarzenia serdecznie gratulujemy pomysłu i wspaniałej atmosfery. Nie możemy doczekać się kolejnej edycji.

Znajdź Pracownię – spotkanie miłośników DIY
Autor: Moje Mieszkanie Pomysłodawczynie wydarzenia: Alicja Rzeczkowska i Małgorzata Budzich
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W czerwcowym numerze M jak Mieszkanie otwieramy sezon balkonowy. Urządzamy oazę za oknem – klimatyczną, wygodną, zapewniającą relaks.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2022