Świąteczna odsłona Targów Designu WZORY już w ten weekend w Domu Braci Jabłkowskich

2021-12-15 14:23
wzory święta
Autor: mat. pras. Targi WZORY

Ponad 200 wystawców z całej Polski przyjedzie do Warszawy, by w weekend 18 i 19 grudnia w Domu Braci Jabłkowskich zaprezentować swoje wyroby szerszej publiczności w ramach świątecznej odsłony Targów WZORY.

Targi Designu WZORY ZIMA 2021 

Targi Designu WZORY to wydarzenie, które promuje najciekawsze i najnowsze polskie wzornictwo. W tegorocznej edycji zimowej, która odbyła się 4-5 grudnia wzięło udział ponad 160 wystawców z całego kraju.

Teraz Targi w wersji świątecznej zagoszczą w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. Organizatorzy zebrali imponującą liczbę wystawców (będzie ich aż ponad 200), którzy na stoiskach zaprezentują swoje wyroby. 

Co będzie można kupić na Targach WZORY w najbliższy weekend (18 i 19 grudnia)? Stoiska Domu Towarowego Braci Jabłkowskich wypełnią się m.in. unikatową ceramiką, biżuterią, tekstyliami, grafikami, szkłem, eko kosmetykami, meblami czy artykułami dla najmłodszych.

Ale to nie wszystko. W ramach wydarzenia przewidziane są liczne atrakcje, m.in. warsztaty szydełkowania czy robienia na drutach. Na targach będzie można także stworzyć spersonalizowany prezent dla najbliższych, upiec pierniczki z dziećmi czy zrobić naturalne kosmetyki. 

Nie może Cię tam zabraknąć! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej o wydarzeniu: http://bityl.pl/cECgc 

Oficjalna strona Targów: www.wzorytargi.pl

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE