Zasady głosowania w konkursie Design dla Konesera!

2015-10-16 19:20

Zasady głosowania w konkursie Design dla Konesera!

Jak co roku ostateczny werdykt w plebiscycie Design dla Konesera należy do czytelników i internautów! To Wy zdecydujecie, które spośród nominowanych przedmiotów zasługują na prestiżowy tytuł „Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”!

W finale plebiscytu wybranych zostanie 12 HITÓW pośród nominowanych produktów do wyposażenia wnętrz, po jednym z każdej prezentowanej przez Dobre Wnętrze kategorii.

Od marca do października 2015 prezentować będziemy kolejne kategorie konkursowe i nominowane w nich produkty.

Głosowanie, które wyłoni zwycięzców plebiscytu Design dla Konesera, rozpoczyna się 15 października 2015 r. i potrwa do 12 listopada 2015 r.

Sposób oddawania głosów odbywać się będzie dwutorowo: online i przez SMS-y.

Online: wystarczy wejść w zakładkę NOMINACJE, wejść na stronę wybranego produktu i wypełnić formularz głosowania wraz z uzasadnieniem wyboru. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.

SMS: wysyłamy SMS na numer 7242 (koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT), wpisując w treści kod zamieszczony obok wybranego produktu oraz uzasadnienie swojego wyboru (przykładowy SMS: DW01.Twoje uzasadnienie). Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy.

Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015: Regulamin Konkursu >>>

 

O wynikach IV edycji konkursu Design Dla Konesera będziemy informować na bieżąco. Lista zwycięzców opublikowana zostanie w styczniowym numerze miesięcznika Dobre Wnętrze.

Sprawdź szczegółowy harmonogram konkursu!