Zapraszamy na debatę!

2015-10-12 19:41
debata mjm
Autor: Katarzyna Wilk-Żamojda

 „W sieci powiązań – inspiracja – projektant – inwestor” to debata i przegląd portfolio miesięcznika „M jak mieszkanie” skierowane do studentów i młodych projektantów wnętrz. 18 października o godzinie 16:00 w ramach Łódź Design Festival

Czym różni się doświadczenie wyniesione ze szkoły od współpracy z inwesto­rami? Jak rozmawiać, by zrozumieć ich potrzeby? Jak inspiracje budują ambicje i wyobrażenia przyszłych wnętrz? To wszystko przybliżą doświadczeni projektanci wnętrz oraz eksperci. Wśród nich:

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc; historyk sztuki, redaktor naczelna „M jak mieszkanie”
Mikołaj Wojciechowski; architekt, Sojka & Wojciechowski pracownia projektowania wnętrz
Konrad Sojka; architekt, Sojka & Wojciechowski pracownia projektowania wnętrz
Katarzyna Arsenowicz; architekt, Arsenowicz Design
Dominika J. Rostocka; architekt, główny projektant w firmie Creative Coop. Architects, założycielka Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu.  

Wydarzenie odbędzie się w ramach Łódź Design Festiwal w Centrum Festiwalowym 1 przy ulicy Tymienieckiego 3.
Po zakończeniu debaty, od 18:00 do 19:00 w sąsiadującej z salą wykładową kawiarni Tektura będzie można wziąć udział w przeglądzie portfolio architektów wnętrz pt. MŁODZI, ZDOLNI POSZUKIWANI! Zgłoszenia do przeglądu (pliki pdf lub linki do strony www) prosimy przesyłać do 15 października na adres mieszkanie@grupazpr.pl. O przyjęciu zgłoszenia poinformujemy drogą mailową. Zapraszamy!