WYWIAD: Michał Kaczurba o ułatwieniach w modelowaniu światła w wizualizacjach

2017-09-20 12:46
Michał Kaczurba o ułatwieniach w modelowaniu światła w wizualizacjach
Autor: archiwum Michał Kaczurba o ułatwieniach w modelowaniu światła w wizualizacjach

Proces wykonania wizualizacji architektonicznych czy wnętrzarskich można skrócić z dni do godzin, a nawet minut. W jaki sposób? Odpowiedź na to pytanie w rozmowie z Ewą Kempińską zdradza Michał Kaczurba z firmy Microsoft, której platforma obliczeniowa Azure zainteresuje każdego, kto zajmuje się renderowaniem.

Jednym z największych problemów, z jakimi muszą się mierzyć twórcy wizualizacji architektonicznych, jest czas trwania procesu renderowania grafiki. Firma Microsoft dyspunuje jednak technologią pozwalającą ten czas wydatnie skrócić. Zasadniczą rolę odgrywa tu Microsoft Azure, czyli otwarta i elastyczna platforma obliczeniowa w chmurze. Więcej na ten temat w poniższym materiale wiedeo.

.. Obejrzyj na wideo wystąpienia z konferencji Design w Pałacu – Światło

Fotorelacja z konferencji Design w Pałacu – Światło: oglądaj i czytaj

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021