Wyniki konkursu „Przepis na dobrą kuchnię” z Firmą Halupczok Kuchnie i Wnętrza!

2016-01-20 11:34

Sprawozdanie z gali finałowej konkursu „Przepis na dobrą kuchnię” z Firmą Halupczok Kuchnie i Wnętrza! Zapraszamy do obejrzenia relacji i poznania szczęśliwych zwycięzców - autorów docenionych przepisów!

Firma Halupczok Kuchnie i Wnętrza, wraz z Hettich i partnerami: Siemens, Miele, Falmec i Peka, rozstrzygnęła konkurs, w którym zaprosiła swoich klientów do podzielenia się najlepszymi przepisami kulinarnymi. Bezkonkurencyjne okazały się dania z drobiu i tort bezowo - orzechowy, którymi uraczono uczestników efektownej gali finałowej.

Finałowa gala konkursu „Przepis na dobrą kuchnię

Profesjonalne jury w składzie:

Stefan Birek – profesjonalny szef kuchni w hotelu Lord
Izabela Małysz – businesswoman, manager sportu
Małgorzata Tomczyk – redaktor naczelna miesięcznika Dobre Wnętrze
Beata Lasota – dyrektor zarządzający Hettich Polska
Karina Halupczok – współwłaścicielka marki Halupczok Kuchnie i Wnętrza

rozstrzygnęło I edycję konkursu kulinarnego „Przepis na dobrą kuchnię”. Konkurs był ogłoszony przez firmy Halupczok Kuchnie i Wnętrza oraz Hettich wraz z partnerami: Siemens, Miele, Falmec i Peka. Patronat medialny nad konkursem objęło Dobre Wnętrze. Finałowe przepisy klientów zostały przyrządzone i podane jury osobiście przez szefa kuchni, a zarazem przewodniczącego jury Stefana Birka, w trakcie uroczystej gali, która odbyła się w warszawskim salonie Halupczok Kuchnie i Wnętrza. Zwycięzcy odebrali cenne nagrody AGD marki MIELE.

Książka kucharska będąca efektem tego konkursu będzie dostępna w salonach Halupczok Kuchnie i Wnętrza od lutego 2016. Otrzyma ją każdy Klient podpisujący wstępną umowę na zakup mebli kuchennych. Poza przepisami klientów, jurorów konkursu i pracowników Halupczok Kuchnie i Wnętrza będzie można tam znaleźć wiele ciekawych pomysłów na nowoczesne i ergonomiczne urządzenie kuchni.

Meble kuchenne Halupczok i KSIĄŻKA KUCHARSKA Klientów!
Autor: materiały prasowe

Patronat nad konkursem objął miesięcznik Dobre Wnętrze