Warsztaty Urzadzamy.pl dla blogerów wnętrzarskich na Home Decor!

2016-03-09 0:43
Warsztaty Urzadzamy.pl na Home Decor
Autor: Thinkstockphotos.com

Jak zrobić dobry film do internetu i na bloga? Dowiedzieć się można podczas warsztatów Urzadzamy.pl dla blogerów wnętrzarskich, które odbędą się w prestiżowej strefie Bloggers Zone w ramach tegorocznych targów Home Decor, które objęliśmy patronatem. Zdobądź unikalną wiedzę i sprawdź video trendy 2016!

Już 9 marca spotkamy się z blogerami wnętrzarskimi w strefie Bloggers Zone, zorganizowanej w ramach targów Home Decor w Poznaniu. Wczasie prezentacji i warsztatów podpowiemy, jak zrobić dobry film do internetu i na bloga.

Warsztaty Urzadzamy.pl w strefie Bloggers Zone!

Specjalnie dla Blogerów wnętrzarskich serwis Urzadzamy.pl przygotował prezentację i warsztaty, jak dobrze robić i promować filmy w internecie. Pokażemy, jakie błędy są najczęściej popełniane podczas kręcenia i montażu filmów, powiemy też jak ich uniknąć. Opowiemy również o trendach i kierunkach rozwoju internetowego wideo w blogach wnętrzarskich.

Sesję poprowadzi Mateusz Jędraś, dziennikarz radiowy i telewizyjny – niegdyś redaktor, montażysta i lektor w TVN24, obecnie pracownik  ESKA TV i Eska Rock, również specjalista z zakresu komunikacji i wystąpień publicznych.

Nie przegap: 9 marca o godz. 12:00, w strefie Bloggers Zone!

Warsztaty Urzadzamy.pl na Home Decor
Autor: Redakcja Warsztaty Urzadzamy.pl na Home Decor 2016!