Trzecie Targi Sztuki Dostępnej na platformie Allegro!

2020-05-08 10:15
Targi Sztuki Dostępnej
Autor: Targi Sztuki Dostępnej

W dniach 7–30 czerwca odbędzie się trzecia edycja Targów Sztuki Dostępnej, po raz pierwszy wyłącznie w internecie. Wydarzenie zostanie przeniesione na platformę Allegro, dzięki czemu zyska zasięg międzynarodowy. Tysiące dzieł sztuki będzie można oglądać i kupować online, z każdego miejsca na świecie, nie wychodząc z domu! Dobre i niedrogie dzieła sztuki staną się jeszcze bardziej dostępne.

W dniach 7–30 czerwca na platformie Allegro działać będzie nowo utworzona strona. Pod adresem allegro.pl/zobacz/TSD do kupienia będą tysiące prac wystawionych do sprzedaży przez artystów i właścicieli galerii.

Andrzej Dudziński
Autor: mat. pras. Targi Sztuki Dostępnej

Zakupy na Targach Sztuki Dostępnej będą się odbywać w systemie „kup teraz”, czyli każdy obiekt będzie miał cenę z góry ustaloną przez wystawcę. Kupujący otrzymają do wyboru prace wykonane w rozmaitych technikach (malarstwo, grafika, rysunek, fotografia, rzeźba). Ułatwieniem będzie prezentacja ofert w różnych przedziałach cenowych, przy czym zgodnie z ideą Targów żadna cena nie przekroczy 5000 PLN.

Dodatkowo, w terminie 7–14 czerwca 2020 na stronie allegro.pl/zobacz/TSD odbędzie się licytacja dzieł sztuki.  

Targi Sztuki Dostępnej
Autor: mat. pras. Targi Sztuki Dostępnej

Targi Sztuki Dostępnej to najbardziej popularne wydarzenie tego typu w Polsce. Jedyne targi sztuki z limitem ceny: nic nie kosztuje tu więcej niż 5000 PLN. Aby zagwarantować kupującym wysoki poziom oferty, wszystkie galerie i wszyscy artyści biorący udział w wydarzeniu poddawani są selekcji. Dwie pierwsze edycje Targów w 2019 roku przyciągnęły prawdziwe tłumy: ponad 7000 osób kupiło w sumie ponad 1500 dzieł sztuki!

Redakcja serwisu Urzadzamy.pl, który objął Targi patronatem medialnym, serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu. To świetna okazja, by swoją przestrzeń uczynić jeszcze piękniejszą i jeszcze bardziej osobistą.

Targi Sztuki Dostępnej
Autor: mat. pras. Targi Sztuki Dostępnej