TRENDY, WIZJE, PROGNOZY. Konferencja Dobrego Wnętrza w środę 22 listopada

2017-11-21 11:19 Małgorzata Pawlak
TRENDY, WIZJE, PROGNOZY. Konferencja Dobrego Wnętrza w środę 22 listopada
Autor: archiwum TRENDY, WIZJE, PROGNOZY. Konferencja Dobrego Wnętrza w środę 22 listopada

TRENDY, WIZJE, PROGNOZY to druga już konferencja dla architektów i projektantów wnętrz z cyklu Design w Pałacu, którego organizatorem jest ZPR Media S.A., wydawca najmocniejszej grupy tytułów wnętrzarskich w Polsce: „Dobre Wnętrze”, „M jak mieszkanie”, „Moje Mieszkanie”, „Architektura od Wnętrza” oraz serwisu Urzadzamy.pl

Tematem konferencji będą TRENDY, WIZJE i PROGNOZY we wzornictwie i architekturze wnętrz, a gościem specjalnym – Jonathan Levien z londyńskiego studia Doshi Levien, które projektuje m.in. dla włoskiej firmy Moroso, honorowego partnera konferencji. Zastanowimy się, w jakim kierunku przez najbliższe lata rozwiną się te dziedziny. Jak będzie wyglądał dom przyszłości, jakie produkty i rozwiązania w nim zagoszczą, jak będzie nam się w nim żyło?

Odpowiedzi na te pytania poszukamy wspólnie z uznanymi, designerami, architektami i trendwatcherami: Anną Lorens, Adamem Pulwickim, Oskarem Ziętą, Michałem Mazurem. Podczas konferencji odbędą się także warsztaty wykorzystania oprogramowania V-ray w pracy projektanta oraz prezentacje odchodzących w zapomnienie rzemiosł. Będzie też można zapoznać się z ofertą partnerów wydarzenia. Zapraszamy!

Konferencja odbędzie się 22 listopada 2017 roku w Hotelu Bellotto w Warszawie. Kliknij, by się zarejestrować!

.. Przejdź na stronę konferencji, by poznać program i prelegentów oraz wydarzenia towarzyszące