Targi Warsaw Home & Contract 2022. Wiosenna edycja już w marcu!

2022-01-14 11:03
Warsaw Home & Contract
Autor: Robert Wilczyński

Targi Warsaw Home & Contract to cykliczne wydarzenie dla przedstawicieli branży wnętrzarskiej, architektonicznej i budowlanej. Już w marcu odbędzie się wiosenna edycja, która wzbogaci regularną, jesienną edycję targów o nowe strefy.

Warsaw Home Spring Edition odbędzie się w dniach 17-19 marca 2022 roku w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. W ramach tej edycji odbędą się cztery wydarzenia targowe obejmujące nowe sektory Electronics – elektronika do nowoczesnego domu, Gift & Deco – dekoracje do wnętrz, Build – materiały wykończeniowe oraz Green – architektura krajobrazu i ogrodu. Utworzenie czterech nowych sektorów, to odpowiedź na liczne prośby wystawców i odwiedzających targi.

Wizją organizatorów było stworzenie pierwszego wydarzenia w Europie, które obejmie wszystkie elementy związane z dziedziną architektury, designu i budownictwa. Efektem jest organizacja ośmiu wydarzeń targowych pod szyldem Warsaw Home & Contract, które w tym roku po raz pierwszy dobędą się w ramach dwóch edycji - wiosennej, obejmującej nowe strefy i II edycję Warsaw Home Build oraz jesiennej, zaplanowanej na 28.09-1.10, ze strefami Light, Textile, Kitchen i Furniture.

Targi Warsaw Home w liczbach

Targi Warsaw Home zadebiutowały w listopadzie 2016 roku – od tamtej pory odbywały się co roku jesienią, gromadząc wystawców i gości z Polski i zagranicy. Warsaw Home to nie tylko stoiska, na których firmy prezentują flagowe produkty i nowości – to także ciekawe wykłady i panele dyskusyjne z ekspertami oraz znanymi i cenionymi projektantami światowego formatu. Przestrzeń targowa obejmuje 100 tys. metrów kwadratów, na których do tej pory swoje stoiska zaprezentowało 759 wystawców. Wydarzenie odwiedziło już ponad 48 tys. osób.Warsaw Home to wydarzenie obowiązkowe dla przedstawicieli branży wnętrzarskiej i budowlanej. Zapraszamy na pierwszą, wiosenną odsłonę już w marcu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE