Targi Plakatu 2017 już 3 grudnia. Poznaj najlepszą polską grafikę!

2017-11-17 13:42

3 grudnia odbędzie się już piąta edycja Targów Plakatu. To prawdziwa gratka dla miłośników polskiej grafiki, ilustracji oraz plakatu. Będzie można nabyć wspaniałe projekty artystów grafików – i to z autografami twórców!

Targi Plakatu 2017 odbędą się w zabytkowym wnętrzu warszawskiego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich (ul. Bracka 25). Choć największą atrakcją będą spotkania z twórcami i ich dziełami, to jednak organizatorzy zadbali także o inne interesujące wydarzenia.

Perełki polskiego designu

Targi Plakatu stanowią świetną okazję do kupienia wspaniałych dekoracji dla domu. Unikalne plakaty, drukowane w niskich nakładach, to również doskonały pomysł na bożonarodzeniowy prezent. Co ważne, na targach będzie można spotkać się i porozmawiać z projektantami plakatów. Każdy nabyty egzemplarz oczywiście z autografem! Pełną listę wystawców znajdziecie TUTAJ. Warto przygotować się na dłuższe, intrygujące poszukiwania. Artyści wraz ze swoimi plakatami i ilustracjami wielkoformatowymi zajmą aż cztery przestronne piętra budynku przy Brackiej 25.

Nie tylko plakaty – wydarzenia towarzyszące

Honorowym patronem wydarzenia jest Andrzej Pągowski. Oprócz swojego stoiska z kultowymi plakatami będzie promował swoją książkę, czyli wywiad rzekę „Być jak Pągowski” (Wydawnictwo AGORA), spisaną wraz z Dorotą Wellman.

Oprócz tego na odwiedzających będzie czekał showroom technologiczny, w którym będzie można obejrzeć i przetestować najnowsze urządzenia marki ASUS i Wacom, niezbędne do profesjonalnego tworzenia grafiki w studiu lub domowym zaciszu. Natomiast w strefie chill out znajdą się płynne uciechy od marki Prażubr i ON Lemon.

Ale na tym nie koniec atrakcji. Można również liczyć na konkursy z cennymi nagrodami, spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz wykłady o sztuce plakatu i kolekcjonerach. Szczegółowe informacje na bieżąco są dodawane na stronie internetowej Targów Plakatu oraz na Facebooku:

http://targiplakatu.pl
https://www.facebook.com/events/1964772477134053

Targi Plakatu 2017, 3 grudnia 2017, Warszawa, Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25
godz. 11-19, wstęp 2 zł