Targi Fashion for Kids B2B w Kielcach. Dobre projekty, szkolenia, konferencje i...

2018-06-08 13:31
Targi Fashion for Kids B2B w Kielcach. Dobre projekty, szkolenia, konferencje i...
Autor: Fashion For Kids Targi Fashion for Kids B2B w Kielcach to dobrze zaprojektowane ubrania, buty i dodatki, warsztaty, konferencje i...

Debiutujące wydarzenie poświęcone modzie dziecięcej to okazja dla producentów do zaprezentowania najnowszych kolekcji na nadchodzący sezon. Organizatorzy targów Fashion for Kids zadbali o wiele atrakcji, m.in. pokazy mody dziecięcej, szkolenia, seminaria i konferencje. Impreza w formule B2B odbędzie się od 28 do 29 czerwca 2018 w Targach Kielce. Serwis Urzadzamy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Fashion for Kids to przestrzeń biznesowa w wyjątkowym wydaniu. Przez dwa dni na Targach Kielce prezentowane będą najnowsze kolekcje ubrań, akcesoriów oraz innych tekstyliów dziecięcych. Zwiedzający wystawę jako jedni z pierwszych zapoznają się z premierowymi kolekcjami europejskich marek szyjących dla najmłodszych. To właśnie w Kielcach dowiemy się, co w nadchodzącym sezonie będzie must have w szafie każdego dziecka.

Czym jest Fashion for Kids?

Debiutujące wydarzenie w kalendarzu drugiego ośrodka targowego w Europie Środkowo-Wschodniej to nie tylko wystawa targowa, skupiająca w jednym miejscu hurtowników, właścicieli sklepów internetowych i stacjonarnych. To platforma wymiany doświadczeń i spotkań biznesowych z najlepszymi specjalistami dla tego sektora. Od projektantów i designerów, przez blogerów i vlogerów parentigowych, a także osoby prowadzące dobrze notowane profile w mediach społecznościowych. Całość dopełnią media opiniotwórcze oraz organizacje branżowe.

Doświadczenie organizatora wróży sukces nowej wystawie na międzynarodowej mapie spotkań branży dziecięcej. Szczególnie, że imprezie Fashion for Kids towarzyszyć będzie wiele ciekawych punktów, m.in. szkolenia, seminaria i konferencje. Szczegóły na stronie wydarzenia.

Fashion for Kids Kielce 2018
Autor: Fashion For Kids