Tajemnicza inwestycja w Warszawie. “Jeszcze nie możecie jej zobaczyć, ale już możecie o niej usłyszeć”

2022-10-04 15:30

W niedługim czasie w Warszawie rozpocznie się kolejna inwestycja, za którą odpowiedzialny będzie Ghelamco. Obecnie to “secret project”, na którego temat wiadomo naprawdę niewiele.

Warszawa
Autor: Kacper Chrzanowski/unsplash.com

Jak ustalił portal warszawa.naszemiasto.pl budynek o wdzięcznej nazwie “Vibe” powstanie na ulicy Towarowej 7 w Warszawie, nieopodal The Warsaw Hub. Już w tamtym roku Ghelamco zostało właścicielem wszystkich mieszkań przy Towarowej 7A. 

Deweloper posiada już pozwolenie na budowę wieżowca, więc prace ziemne prawdopodobnie niedługo się rozpoczną, o czym może świadczyć fakt, że w sieci pojawiło się krótkie wideo, w którym możemy zobaczyć, jak będzie wyglądał budynek. Fasada ma mienić się odcieniami miedzi, a jej nieregularna powierzchnia przywodzi na myśl falującą wodę czy przepuszczoną przez niszczarkę kartkę papieru.

Jak duży będzie budynek? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak plan zagospodarowania przestrzennego pozwala wybudować na tej działce wieżowiec, którego wysokość nie przekracza 95 m. W środku najprawdopodobniej będą znajdować się powierzchnie biurowe.

Póki co nic wiele więcej nie wiadomo na temat tej inwestycji. Deweloper postanowił za pomocą dozowania informacji podtrzymywać zainteresowanie wieżowcem “Vibe”. Mimo że w sieci pojawiła się już strona internetowa, również próżno tak szukać kolejnych wskazówek. Jednak jak wynika z filmu Ghelamco, właśnie o to chodziło, czego dowodzi hasło: You can’t see it yet, but you can hear it, czyli “Jeszcze nie możecie jej zobaczyć, ale już możecie o niej usłyszeć”.

Wieżowiec Vibe
Autor: Youtube - Ghelamco Poland

Ghelcamo to belgijski deweloper, który poza rodzimym rynkiem działa jeszcze w Ukrainie, w Rosji oraz Polsce, głównie na rynku warszawskim (odpowiada za takie projekty jak Zaułek Piękna czy Warsaw Spire), ale też w Katowicach i we Wrocławiu.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE