Światowy design w nowym salonie Agata na Targówku

2016-12-07 9:55

Strefa Premium w nowo otwartym salonie Agata na Targówku to miejsce ekspozycji unikatowych mebli inspirowanych najmodniejszym, światowym wzornictwem. Znajdziemy tam atrakcyjne dla miłośników pięknych wnętrz propozycje od producentów m. in. z Włoch i Niemiec.

Strefa Premium to specjalnie wydzielona część ekspozycji w nowym salonie Agata w Warszawie. Powierzchnię aż 2000 m2 zajmują starannie przygotowane aranżacje, które prezentują najnowsze trendy wnętrzarskie w segmencie mebli luksusowych. Strefę Premium tworzą markowe meble z różnych kategorii - znajdziemy tam zarówno kolekcje mebli skrzyniowych do salonu czy sypialni, jaki i nowoczesne, wielofunkcyjne łóżka, sofy, narożniki i fotele.

Inspirujący design

Wszystkie meble, które znajdziemy w Strefie Premium łączy wysoka jakość, precyzja wykonania i najmodniejsze wzornictwo. W przestrzeni ekspozycyjnej są propozycje przede wszystkim od włoskich i niemieckich producentów, takich jak Koinor, Nicoletti, Hartmann, Santa Lucia, Tomasella, Loop&Co, Malerba czy Venjakob.
Wiele mebli wypoczynkowych zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, natomiast kolekcje skrzyniowe przykuwają uwagę stylistyką i naturalnymi materiałami. W nowym salonie Agata udało się stworzyć przestrzeń pełną inspiracji dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco ze światowymi trendami wnętrzarskimi.

Pierwszy w Polsce

Salon Agata na terenie Parku Handlowego Targówek to pierwszy sklep tej sieci, w którym dostępna jest tak szeroka oferta mebli luksusowych. To jednocześnie największy salon ze wszystkich - o powierzchni 25 000 m2, w którym znajduje się prawie 200 przykładowych aranżacji różnych pomieszczeń z udziałem mebli i artykułów wyposażenia wnętrz od ok. 300 producentów z Polski i z zagranicy.