Serwis POLSKA 100 marki Fyrklövern. Porcelana stworzona z okazji stulecia odzyskania niepodległości!

2018-01-12 12:53
Serwis POLSKA 100 marki Fyrklövern. Porcelana stworzona z okazji jubileuszu niepodległości
Autor: materiały prasowe Fyrklövern Ambasadorką Serwisu Jubileuszowego POLSKA 100, zdobionego platyną oraz 18-karatowym złotem, jest Grażyna Brodzińska, światowej sławy artystka operetkowa, musicalowa i operowa oraz aktorka i tancerka.

Firma Fyrklövern przedstawia nowy, Jubileuszowy Serwis POLSKA 100, stworzony z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

Serwis POLSKA 100, wykonany z najwyższej jakości porcelany skaleniowej, to wspaniałe połączenie  wytwornej elegancji z nowoczesnością. Szykowny, owalny kształt i subtelny, ręcznie litografowany dekor z platyny i 18-karatowego złota, sprawiają, że stół udekorowany tym unikalnym Serwisem Jubileuszowym olśni wszystkich miłośników współczesnego wzornictwa.

Serwis dostępny jest wyłącznie w Fyrklövern.

Serwis Polska 100 marki Fyrklövern
Autor: materiały prasowe Fyrklövern Elegancki, owalny kształt oraz zdobienia z 18-karatowego złota i platyny czynią ten serwis absolutnie wyjątkowym.
Serwis POLSKA 100 marki Fyrklövern

Autor: materiały prasowe Fyrklövern

Piękna rocznica!

 

Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania! Fyrklövern postanowiło uczcić to niezwykłe wydarzenie wprowadzeniem na rynek Serwisu Jubileuszowego POLSKA 100.

 

Jestem przekonana, że elegancka, subtelnie dekorowana 18-karatowym złotem i prawdziwą platyną zastawa będzie dla Państwa najpiękniejszym dopełnieniem aranżacji stołu.

 

Ambasadorką naszej ekskluzywnej linii produktów POLSKA 100 jest światowej sławy śpiewaczka operetkowa, musicalowa i operowa, a także aktorka i tancerka – Grażyna Brodzińska.

 

Na odwrocie wybranych elementów znajduje się Oryginalna Pieczęć Jubileuszowa POLSKA 100 wraz z sygnaturą projektantki serwisu – Anne Rooslien.

 

Katarzyna Gorzkowska-Pasek


Dyrektor Generalny Fyrklövern Polska

fyrklovern.pl

polska-100.pl

 

Grażyna Brodzińska, ambasadorka serwisu Polska 100
Autor: materiały prasowe Fyrklövern Ambasadorka marki POLSKA 100, Grażyna Brodzińska, to światowej sławy śpiewaczka, znana nie tylko z niezwykłego kunsztu wokalnego, ale także przywiązania do polskiej tradycji. Artystka od lat koncertuje na scenach całego świata, popularyzując polską kulturę i sztukę. Jest symbolem elegancji, klasy i nieprzemijającej urody.
Serwis POLSKA 100 marki Fyrklövern. Testimonial Grażyny Brodzińskiej
Autor: materiały prasowe Fyrklövern Na odwrocie wybranych elementów serwisu znajduje się Oryginalna Pieczęć Jubileuszowa POLSKA 100 wraz z sygnaturą projektantki – Anne Rooslien.
Serwis POLSKA 100 marki Fyrklövern na stulecie niepodległości
Autor: materiały prasowe Fyrklövern Serwis POLSKA 100 marki Fyrklövern jak żaden inny nadaje się do celebrowania jubileuszu stulecia niepodległości,a także wszystkich uroczystości rodzinnych.