REMONT RAZEM – wyjątkowa świąteczna akcja HGTV Home & Garden

2018-12-17 12:59

Prowadzący kanału HGTV Home & Garden po raz kolejny zjednoczyli siły, żeby zrobić coś dobrego dla tych, którzy tego potrzebują. Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności, wyremontowali mieszkanie dla siedmioosobowej rodziny, która nie mogła sobie na to pozwolić.

„Remont razem” to wydarzenie specjalne na antenie HGTV Home & Garden. Maja Popielarska („Nowa Maja w ogrodzie”), Darek Wardziak („Darek solo”), Mirella i Marcin Kępczyńscy („Para w remont”), Dominik Strzelec („Polowanie na ogród”) oraz Kamil i Marcin („Odjazdowe minidomy”) pod przywództwem architekta Krzysztofa Mirucia („Zgłoś remont”) przygotowali niezwykłą metamorfozę małego mieszkania.

Na 48 metrach kwadratowych mieszka aż siedem osób. Czworo dzieci w różnym wieku dzieli wspólny pokój. Ich dom ma około 20 lat i nigdy nie był remontowany. W najgorszym stanie jest łazienka. Tak licznej rodzinie trudno się żyje na takiej przestrzeni, zwłaszcza że jedno z dzieci wymaga specjalnej opieki.

Jedno jest pewne! Prowadzących HGTV Home & Garden czeka niełatwe zadanie. Jak na tak małej powierzchni stworzyć przestrzeń odpowiednią dla wszystkich domowników? Czy w tak niedużym mieszkaniu da się zaspokoić potrzeby dzieci w różnym wieku?

Ekipa ekspertów HGTV pod przywództwem architekta i prowadzącego program „Zgłoś remont” Krzysztofa Mirucia na pewno da sobie radę! Tylko oni wiedzą, jak sprawić, żeby nowy dom bohaterów programu był nie tylko funkcjonalny, ale i przytulny.

Premiera: 25 grudnia, wtorek, godz. 22.00