Przerób-My powraca tej wiosny. Już 15 i 16 maja w warszawskim Koneserze!

2021-05-07 9:37 Informacja prasowa, Redakcja
Przerób-my
Autor: Materiały prasowe Przerób-my już 15 i 16 maja na terenie warszawskiego Centrum Praskiego Koneser

To już za chwilę, bo 15 i 16 maja na placu Centrum Praskiego Koneser na warszawskiej Pradze, odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Przerób - My, czyli święto upcyklingu, rzemiosła i rękodzieła. Co będzie można kupić, wykonać czy zobaczyć?

Co w planie?

Na placu głównym Centrum Praskiego Koneser w Warszawie, pod namiotami, będą czekały na gości atrakcje, takie jak:

- kiermasz rękodzieła i rzemiosła, na którym będzie można kupić projekty bezpośrednio od Twórców,

- pokazy kreatywnego DIY,

- warsztaty i zajęcia twórcze takie jak: warsztaty z szycia na maszynie, wyplatanie papierowej wikliny, zajęcia z zakresu upcyklingu.

Obudź w sobie kreatywność

Każdy znajdzie coś dla siebie, a hasłem przewodnim Przerób-My będzie jak zawsze „obudź w sobie kreatywność”. Z okazji odbywającej się również 15-go maja Nocy Muzeów, godziny otwarcia wydarzenia tego dnia organizatorzy wydłużyli do godz. 21:00. Wszak Przerób-My odbywa się w jednym z najpiękniejszych, zabytkowych miejsc warszawskiej Pragi. Według organizatorów warto ten majowy weekend spędzić kreatywnie i na świeżym powietrzu, tym bardziej, że czynne będą również ogródki restauracyjne Centrum Praskiego Koneser.

Wydarzenie będzie otwarte od godziny 11:00 do 21:00 w sobotę oraz od godziny 11:00 do 18:00 w niedzielę. Wstęp dla gości oraz udział w warsztatach jest BEZPŁATNY. Jeśli nie możecie dotrzeć na to kreatywne wydarzenie, zajrzyjcie na nową platformę przerobmy.pl, tam znajdziecie warsztaty on-line, wizytówki oraz sklepy Twórców.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021