Platforma Nextrade – nowe narzędzie sprzedaży online dla wystawców Messe Frankfurt

2020-05-28 11:42
Nextrade - nowa platforma sprzedaży online B2B Messe Frankfurt
Autor: Materiały Prasowe Messefrankfurt Nextrade - nowa platforma sprzedaży online B2B Messe Frankfurt

Messe Frankfurt stworzyło platformę B2B dla wystawców targów Ambiente i Tendence. W 2020 roku mogą bezpłatnie korzystać z tej nowej formy promocji i sprzedaży produktów, szczególnie cennej w czasie, kiedy światowa gospodarka cierpi ze względu na obowiązujące ograniczenia. Platforma Nextrade umożliwi rozszerzenie kontaktów biznesowych i sprzedaż przez 365 dni w roku, przez całą dobę. 

Koronawirus zmienił nasz świat. Obecna sytuacja szczególnie wpływa na targi, miejsca do networkingu i zawierania transakcji biznesowych. Messe Frankfurt GmbH, począwszy od marca 2020 roku, było zmuszone przełożyć, bądź odwołać wiele imprez targowych, zarówno we Frankfurcie, jak i organizowanych pod brandami największych targów frankfurckich w innych krajach. Nawet po zniesieniu ograniczeń, potencjalni klienci będą mniej podróżować. Producenci muszą zatem rozwinąć cyfrowe alternatywy.

Organizator frankurckich targów daje swoim wystawcom nowe narzędzie do sprzedaży online. Już w 2019 roku Messe Frankfurt stworzyło nową platformę B2B dla wystawców targów konsumpcyjnych Messe Frankfurt. Platforma Nextrade to prosty w obsłudze, ogólnoświatowy sklep internetowy, w którym można zamawiać produkty oferowane przez wystawców targów Ambiente i Tendence. W 2020 roku mogą oni bezpłatnie korzystać z tej nowej formy promocji i sprzedaży produktów. Ta innowacyjna wśród klientów targowych platforma sprzedaży, umożliwi rozszerzenie kontaktów biznesowych nie tylko w czasie targów, lecz przez 365 dni w roku, przez całą dobę. Jest to doskonałe narzędzie promocji i handlu, zwłaszcza teraz, kiedy światowa gospodarka cierpi ze względu na obowiązujące ograniczenia.