Platforma Nextrade – nowe narzędzie sprzedaży online dla wystawców Messe Frankfurt

2020-05-28 11:42
Nextrade - nowa platforma sprzedaży online B2B Messe Frankfurt
Autor: Materiały Prasowe Messefrankfurt Nextrade - nowa platforma sprzedaży online B2B Messe Frankfurt

Messe Frankfurt stworzyło platformę B2B dla wystawców targów Ambiente i Tendence. W 2020 roku mogą bezpłatnie korzystać z tej nowej formy promocji i sprzedaży produktów, szczególnie cennej w czasie, kiedy światowa gospodarka cierpi ze względu na obowiązujące ograniczenia. Platforma Nextrade umożliwi rozszerzenie kontaktów biznesowych i sprzedaż przez 365 dni w roku, przez całą dobę. 

Koronawirus zmienił nasz świat. Obecna sytuacja szczególnie wpływa na targi, miejsca do networkingu i zawierania transakcji biznesowych. Messe Frankfurt GmbH, począwszy od marca 2020 roku, było zmuszone przełożyć, bądź odwołać wiele imprez targowych, zarówno we Frankfurcie, jak i organizowanych pod brandami największych targów frankfurckich w innych krajach. Nawet po zniesieniu ograniczeń, potencjalni klienci będą mniej podróżować. Producenci muszą zatem rozwinąć cyfrowe alternatywy.

Organizator frankurckich targów daje swoim wystawcom nowe narzędzie do sprzedaży online. Już w 2019 roku Messe Frankfurt stworzyło nową platformę B2B dla wystawców targów konsumpcyjnych Messe Frankfurt. Platforma Nextrade to prosty w obsłudze, ogólnoświatowy sklep internetowy, w którym można zamawiać produkty oferowane przez wystawców targów Ambiente i Tendence. W 2020 roku mogą oni bezpłatnie korzystać z tej nowej formy promocji i sprzedaży produktów. Ta innowacyjna wśród klientów targowych platforma sprzedaży, umożliwi rozszerzenie kontaktów biznesowych nie tylko w czasie targów, lecz przez 365 dni w roku, przez całą dobę. Jest to doskonałe narzędzie promocji i handlu, zwłaszcza teraz, kiedy światowa gospodarka cierpi ze względu na obowiązujące ograniczenia.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021