PAPIER KAMIEŃ NOŻYCE czyli II edycja Krakowskich Targów Dobrego Wnętrza!

2014-11-19 16:31
PAPIER KAMIEŃ NOŻYCE czyli I edycja Krakowskich Targów Dobrego Wnętrza!
Autor: materiały prasowe

Przed nami II edycja Krakowskich Targów Dobrego Wnętrza - wydarzenia mającego na celu promowanie polskich młodych twórców, artystów i projektantów skupionych wokół idei kreowania pięknych przedmiotów użytkowych! Już 23 listopada 2014 roku w przestronnych wnętrzach Hali Starej Zajezdni w Krakowie będzie można wziąć udział w warsztatach, konkursach z nagrodami i obejrzeć oryginalne wytwory rodzimych twórców i manufaktur!

Pod nazwą PAPIER KAMIEŃ NOŻYCE kryje się projekt mający na celu promowanie szeroko pojętej twórczości. Przed nami II edycja Krakowskich Targów Dobrego Wnętrza - wydarzenia mającego na celu promowanie polskich młodych twórców, artystów i projektantów skupionych wokół idei kreowania pięknych przedmiotów użytkowych. W czasie targów zaprezentowane zostaną meble, oświetlenie, dekoracje, tekstylia, przedmioty ciekawie zaprojektowane i tworzone z pasją.

Krakowskie Targi Dobrego Wnętrza: co nowego w II edycji?

W drugiej edycji Krakowskich Targów Dobrego Wnętrza udział weźmie kilkudziesięciu wystawców. Swoje projekty zaprezentują między innymi: Renament, Minko/Projektowelove, Miejsce Sklep, Projekt Stołek, Manufaktura Porcelany, Deco Dino i wielu innych.

Wśród wydarzeń towarzyszących targom znajdą się warsztaty adresowane zarówno do najmłodszych jak i profesjonalistów. Przewidziano równie konkursy z nagrodami dla wystawców oraz odwiedzających.

Krakowskie Targi Dobrego Wnętrza: co, gdzie i kiedy?

Druga edycja targów odbędzie się 23 listopada 2014 r. w ramach większego wydarzenia poświeconego projektowaniu wnętrz "Zaprojektowani. Krakowskie spotkania z dizajnem". Tym razem targi odbędą się w przestronnych wnętrzach Hali Starej Zajezdni w Krakowie, poświęconej na Kazimierzu przy ulicy Św. Wawrzyńca 12. Trwać będą od godziny 11.00 do 18.00.

Wstęp wolny!

Więcej informcji znaleźć można TUTAJ!

FB fanpage: TUTAJ!

Link do wydarzenia na FB: TUTAJ!