Orlando Bloom maluje pokój swojej córeczki. "Tata roku"

2021-10-26 9:26

Aktor, tata i w dodatku artysta! Orlando Bloom w miniony weekend podzielił się zdjęciem i filmikiem na Instagramie jak to maluje i urządza pokój do zabawy córeczki Daisy. Narzeczona aktora, piosenkarka Katy Perry, nie kryje radości i w tle wideo słychać jej dumne "Tata roku".

Katy Perry i Orlando Bloom
Autor: Instagram/orlandobloom Katy Perry i Orlando Bloom od prawie sześciu lat tworzą szczęsliwy związek. Rok temu urodziła im się córeczka Daisy

Orlando Bloom znany jest z wielu ról, ale przede wszystkim jako Legolas z "Władcy Pierścieni" czy kapitan Will Turner z serii filmów "Piraci z Karaibów", a ostatnio jako Rycroft Philostrate z serialu "Carnival Row". Nie kryje swojego uwielbienia dla narzeczonej, amerykańskiej piosenkarki Katy Perry, oraz zadowolenia z życia rodzinnego jakie razem wiodą.

W filmiku nakręconym przez Katy Perry osadzonym na Instagramie aktor maluje pokój córeczki Daisy w duże stokrotki. W tle słychać zachwyt narzeczonej, a sam Bloom kwituje "Gwiazdy, są jak my!".

Katy Perry w wywiadzie dla ET wypowiadało się niezwykle wspierająco o narzeczonym: - Myślę, że za każdą wspaniałą kobietą stoi wspaniały mężczyzna. Jest moim sprzymierzeńcem i kocham go oraz naprawdę nieźle daje radę z moim wariactwem.

Obydwoje świetnie się odnaleźli zarówno w związku, jak i w rodzicielstwie. Są w tym bardzo autentyczni. A my trzymamy kciuki za tą parę!

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE: