Nowości marki DRE

2020-09-30 13:42 Materiał sponsorowany materiały prasowe DRE
Drzwi z kolekcji DRE Sara ECO 2 - wiąz tabak
Autor: materiały prasowe DRE Drzwi z kolekcji DRE Sara ECO 2 - wiąz tabak

Druk cyfrowy, laminaty synchroniczne, drzwi niewidoczne i pokryte wysokopołyskowym lakierem - oto przegląd najnowszych kolekcji marki DRE, jednego z czołowych polskich producentów drzwi i ościeżnic.

Drzwi G2 z kolekcji Print - DRE
Autor: materiały prasowe DRE Drzwi G2 z kolekcji Print - DRE

DRE Print - druk cyfrowy - to nowość w ofercie marki DRE. Jest rozwiązaniem innowacyjnym i pionierskim w skali kraju – dotychczas nikt w Polsce nie stosował tego rodzaju rozwiązania przy produkcji drzwi. Technologia ta daje nieograniczone możliwości nadruków najwyższej jakości w połączeniu z utwardzaniem powłoki drukowanej metodą UV, następnie zabezpieczonej lakierem wysokopołyskowym. Technologia DRE Print pozwala realizować najbardziej odważne projekty, które podkreślą indywidualny charakter wnętrza.

Drzwi z kolekcji DRE-Synchro - dąb Halifax naturalny
Autor: materiały prasowe DRE Drzwi z kolekcji DRE-Synchro - dąb Halifax naturalny

DRE-Synchro - to kolekcja drzwi płytowych pokrytych laminatami synchronicznymi, które odwzorowują strukturę drewna - z jej rysunkiem i fakturą. Takie połączenie tworzy doskonały efekt haptyczny i wizualny naturalnego drewna. Skrzydła z kolekcji DRE-Synchro dostępne są z czarnym obrzeżem oraz czarnymi zamkami i zawiasami, co w połączeniu z czarną ościeżnicą tworzy nowoczesny komplet drzwiowy w stylu loftowym.

Drzwi z kolekcji DRE Sara ECO 2 o wysokości 240 cm
Autor: materiały prasowe DRE Drzwi z kolekcji DRE Sara ECO 2 o wysokości 240 cm

Sara ECO 2 to dobrze znana kolekcja drzwi niewidocznych z możliwością wykonania skrzydła o wysokości 240 cm. Powierzchnia skrzydła jest przygotowana do malowania lub tapetowania. Dzięki temu drzwi mogą zostać pokryte farbą lub tapetą w dowolnie wybranym przez nas kolorze. Istnieje również możliwość zamówienia skrzydła w dekorach dostępnych w ofercie DRE. Sara Eco 2, to kolekcja, która idealnie wpisze się w każdy styl aranżacji wnętrz.

Drzwi z kolekcji DRE HighGloss - wenge
Autor: materiały prasowe DRE Drzwi z kolekcji DRE HighGloss - wenge

DRE HighGloss – drzwi z tej kolekcji pokryte są lakierem wysokopołyskowym, a krawędź wykończona jest czarnym matowym obrzeżem. Skrzydło i ościeżnica wyposażone są w dopasowane kolorystycznie okucia w kolorze obrzeża skrzydła. Ościeżnica w kolekcji HighGloss jest wykonana w dekorze skrzydła, lakierowana na wysoki połysk i wyprodukowana w technologii DRE-Forming lub do wyboru w folii czarna mat. W kolekcji DRE-HighGloss dostępne są dekory wenge, brzozy oraz nowoczesny wzór trawionej blachy w dekorze Uranus.

Partnerzy

DRE

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021