Nie wiesz, jak urządzić „Kuchnię Twoich marzeń”? Zapraszamy na webinar Castoramy

2022-06-06 13:40
Nie wiesz, jak urządzić „Kuchnię Twoich marzeń”?  Zapraszamy na webinar Castoramy
Autor: materiały prasowe Castorama

Już 12 czerwca o godzinie 14.00 odbędzie się inspirujące spotkanie online z udziałem cenionych ekspertów z branży wnętrzarskiej. Podczas organizowanego przez Castoramę webinaru, zaproszeni goście powiedzą o trendach w urządzaniu kuchni oraz zaprezentują najnowsze rozwiązania, które pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Jeśli zatem właśnie wprowadzasz zmiany w swojej kuchni lub planujesz je w niedalekiej przyszłości i szukasz inspiracji, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Jakie są najsilniejsze trendy kuchenne 2022? Jakie są podstawowe zasady w projektowaniu funkcjonalnej kuchni i jakie błędy są najczęściej popełniane? Czy kuchnia może byś urządzona w sposób ekologiczny? Meble modułowe Castoramy – odpowiedź na zróżnicowane potrzeby klientów - to tylko kilka spośród zagadnień, które podczas spotkania poruszą zaproszeni eksperci: Daria Ładocha, prezenterka telewizyjna, dziennikarka kulinarna, autorka książek, która poprowadzi rozmowę, Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, historyczka sztuki, redaktorka naczelna magazynów M jak Mieszkanie i Dobre Wnętrze oraz serwisu Urzadzamy.pl, a także Jakub Kłęczek, architekt w biurze projektowym Innovation + Interiors, ekspert i doradca Castorama Polska. Jego główną domeną w projektowaniu jest uzyskanie funkcjonalności i niebanalnej estetyki we wnętrzach.

Podczas webinaru nastąpi rozwiązanie konkursu, w którym Castorama zapraszała do podzielenia się tym, jak wygląda nasza kuchnia, i jak chcielibyśmy ją odmienić. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wyłonione trzy prace, które Castorama Polska nagrodzi voucherami o wartości 10, 5 oraz 2 tysiące złotych. Zdobywca nagrody głównej otrzyma również wyjątkowy projekt kuchni przygotowany przez architekta Castorama Polska, Jakuba Kłęczka. Dodatkowo, podczas webinaru będzie można wygrać bony o wartości od 50 do 250 zł do zrealizowania w sieci sklepów Castorama.

Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę wydarzenia na Facebooku: webinar „Kuchnia Twoich marzeń”

Link do transmisji na żywo będzie umieszczony na stronie wydarzenia.Więcej informacji na stronie wydarzenia oraz na profilu Castoramy na Facebooku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022