Nie przegap: Kuchnia & Łazienka – numer specjalny Dobrego Wnętrza!

2018-04-05 14:15
Kuchnia & Łazienka - numer specjalny Dobrego Wnętrza
Autor: materiały prasowe Kuchnia & Łazienka - numer specjalny Dobrego Wnętrza

Ukazał się numer specjalny miesięcznika „Dobre Wnętrze” - „Kuchnia & Łazienka”. Stworzyliśmy go specjalnie z myślą o osobach, które właśnie urządzają lub planują zmiany w tych wnętrzach. Znajdziecie w nim przegląd najnowszych trendów oraz mnóstwo inspiracji i praktycznych porad, jak stworzyć wymarzoną kuchnię i łazienkę.

W numerze specjalnym "Kuchnia & Łazienka" zebraliśmy wszytko, co o modnej kuchni i łazience warto wiedzieć - nowości, trendy, a przede wszystkim liczne inspiracje i porady, jak urządzić te wnętrza, aby były piekne i funkcjonalne.  

- Łatwo scharakteryzować wnętrze, w którym dobrze czuje się większość z nas. Jest ciepłe, przyjazne, wypełnione naturalnymi materiałami i ulubionymi przedmiotami: pięknymi rzeczami, których widok nas cieszy, sztuką, pamiątkami z podróży. Takie są kuchnie i łazienki w tym numerze - zapewnia Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna Dobrego Wnętrza. - Potwierdzają popularność dębiny, marmuru, rozświetlającej pomieszczenia bieli, całej palety szarości i różu. Sygnalizują modę na morski błękit (i inne odcienie niebieskiego), grafit, zieleń. Kolory, materiały, faktury i wzory w tych wnętrzach kreują nastrój i inspirują. Polecając Państwu nasze kuchnie i łazienki, mamy życzenie. Chcielibyśmy, by drewno nie kojarzyło się Państwu z trudną decyzją, z czego zrobić fronty szafek, lecz z dębem zapamiętanym ze spaceru, a marmur w łazience – z antyczną rzeźbą, a nie dylematem, co na podłogę: kamień czy gres.

Numer specjalny KUCHNIA & ŁAZIENKA kupisz w naszym sklepie>>>