NASZ NOWY DOM: szokująca przemiana PRZED i PO! Wnętrza uległy metamorfozie 25 ZDJĘĆ z odc. 5

2013-10-28 12:03

Prowadząca program Nasz nowy dom Kasia Dowbor była załamana, gdy zobaczyła dom czteroosobowej rodziny. Rodzina mieszkała w fatalnych warunkach. Na szczęście ekipie Nasz nowy dom udało się to zmienić: zobacz wnętrza PRZED i PO - mnóstwo ZDJĘĆ!

Dom z odcinka 5. programu Nasz nowy dom był naprawdę w fatalnym stanie. Na dachu eternit. Zupełnie  niewykorzystane piętro domu w stanie dewastacji, zacieki i grzyb na ścianach, brak ogrzewania. 4 osobowa rodzina mieszkała w  dwóch  pokojach  na  parterze  do  wykorzystania mając jeszcze kuchnię i łazienkę, oba pomieszczenia w fatalnym stanie technicznym.

Kasia Dowbor postanowiła pomóc tej rodzinie i wraz z architekt Martyną Kupczyk i ekipą remontową programu Nasz nowy dom przeprowadzić remont generalny budynku.

Nasz nowy dom: całkowita metamorfoza wnętrz

Dzięki programowi Nasz nowy dom budynek  zyskał  nowe  ocieplenie oraz  instalacje co, jak również pokrycie dachowe. Zamontowane zostały nowe  okna.  W  pomieszczeniach  położono nowe  podłogi, a na ścianach gładź szpachlową. Na dole  z  dwóch  pokoi  powstała sypialnia pani Bożeny oraz pokój dzienny z jadalnią  i  pokój syna.  Pokój dzienny nawiązuje fioletowym kolorem ścian do sąsiadującej sypialni, a szara sofa i dodatki tworzą przytulne wnętrze. Nowe oblicze otrzymała też kuchnia, w której znalazły się nowoczesne meble i sprzęty. Aranżację kuchni w spokojnych brązach i beżach ożywiają górne szafki w kolorze czerwonym. Na  piętrze  stworzono nowy pokój dla dziewczyn  oraz garderobę.

Zobaczcie w galerii, jak niesamowicie zmienił się dom po metamorfozie w programie Nasz nowy dom!