NASZ NOWY DOM: szokująca przemiana PRZED i PO! Wnętrza uległy metamorfozie 25 ZDJĘĆ z odc. 5

2013-10-28 12:03

Prowadząca program Nasz nowy dom Kasia Dowbor była załamana, gdy zobaczyła dom czteroosobowej rodziny. Rodzina mieszkała w fatalnych warunkach. Na szczęście ekipie Nasz nowy dom udało się to zmienić: zobacz wnętrza PRZED i PO - mnóstwo ZDJĘĆ!

Dom z odcinka 5. programu Nasz nowy dom był naprawdę w fatalnym stanie. Na dachu eternit. Zupełnie  niewykorzystane piętro domu w stanie dewastacji, zacieki i grzyb na ścianach, brak ogrzewania. 4 osobowa rodzina mieszkała w  dwóch  pokojach  na  parterze  do  wykorzystania mając jeszcze kuchnię i łazienkę, oba pomieszczenia w fatalnym stanie technicznym.

Kasia Dowbor postanowiła pomóc tej rodzinie i wraz z architekt Martyną Kupczyk i ekipą remontową programu Nasz nowy dom przeprowadzić remont generalny budynku.

Nasz nowy dom: całkowita metamorfoza wnętrz

Dzięki programowi Nasz nowy dom budynek  zyskał  nowe  ocieplenie oraz  instalacje co, jak również pokrycie dachowe. Zamontowane zostały nowe  okna.  W  pomieszczeniach  położono nowe  podłogi, a na ścianach gładź szpachlową. Na dole  z  dwóch  pokoi  powstała sypialnia pani Bożeny oraz pokój dzienny z jadalnią  i  pokój syna.  Pokój dzienny nawiązuje fioletowym kolorem ścian do sąsiadującej sypialni, a szara sofa i dodatki tworzą przytulne wnętrze. Nowe oblicze otrzymała też kuchnia, w której znalazły się nowoczesne meble i sprzęty. Aranżację kuchni w spokojnych brązach i beżach ożywiają górne szafki w kolorze czerwonym. Na  piętrze  stworzono nowy pokój dla dziewczyn  oraz garderobę.

Zobaczcie w galerii, jak niesamowicie zmienił się dom po metamorfozie w programie Nasz nowy dom!

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE