NASZ NOWY DOM: PRZED i PO - niesamowita metamorfoza wnętrz - ZDJĘCIA z odcinka 3

2013-10-14 11:50

Nasz nowy dom z Katarzyną Dowbor tym razem odmienił dom w Milanówku. Kuchnia, łazienka i pokój dzienny były w opłakanym stanie.  Jednak ekipie programu Nasz nowy dom udało się przeprowadzić niesamowitą metamorfozę i odmienić wnętrza domu. Zobaczcie ZDJĘCIA wnętrz przed i po metamorfozie.

Nasz nowy dom razem z prowadzącą Katarzyną Dowbor wkroczył do Milanówka. Zadaniem ekipy   remontowej i architekt Martyny   Kupczyk, było przearanżowanie  kuchni, stworzenie nowych pokoi dla pana Kazimierza i jego 16-letniej córki  Emilki,  wyremontowanie  łazienki  ale przede wszystkim pozbycie się grzybów ze  ścian, które zagrażały  zdrowiu domowników. Dom musiał mieć także nowe  centralne  ogrzewanie i okna.

Nasz nowy dom: poważne zadanie

Ekipa programu Nasz Nowy dom miała poważne zadanie. Dom był zagrzybiony i zawilgocony. Nie było w nim też ciepłej wody, co utrudniało życie domownikom. Zimą temperatura w pokojach często
nie  przekracza  8  stopni,  a  na  ścianach  pojawia  się lód.

Nasz Nowy Dom: niesamowita metamorfoza

 Cały dom przeszedł niezwykłą metamorfozę. Całkowicie odminiła się łazienka, w której pojawiły się płytki zapobiegające wigoceniu ścian. Zniknęła też stara wanna na miejscu której stanął wygodny brodzik. Również kuchnia dzięki programowi Nasz nowy dom stała się wygodna, a jadalnia to wygodne miejsce do wspólnych spotkań przy posiłku. Pokój dzienny stał się salonem telewizyjnym, a córka i ojciec dostali swoje własne pokoje.

Zobaczcie tę niesamowitą metamorfozę wnętrz z programu Nasz nowy dom!