Nasz Nowy Dom FINAŁ: zaskakująca metamorfoza wnętrz domu 7 osobowej rodziny

2013-12-09 15:37

W ostanim odcinku programu Nasz Nowy Dom FINAŁ, Katarzyna Dowbor razem z ekipą wyremontowali 100 metrowy dom – i to tylko w 5 dni! Zobaczcie metamorfozę wnętrza domu z finałowego odcinka Nasz Nowy dom.

Rodzina, która zgłosiła się do programu Nasz Nowy Dom, zamieszkuje 100 metrowy dom odziedziczony po rodzicach. Jednakże dom nie został do końca wykończony. 7 osób czwórka adoptowanych dzieci, rodzice i babcia, zamieszkują dół domu, w którym góra jest całkowicie niewykończona. A ponieważ od niedawna w domu mieszka jeszcze dodatkowa trójka dzieci – w ramach pogotowia opiekuńczego – miejsca dla wszystkich naprawdę jest niewiele. W finale programu Nasz Nowy Dom, mieszkanie przeszło całkowitą przemianę.

Nasz nowy dom: finał z rodziną w tle

Mimo tych niedogodnych warunków rodzina wspiera się, a w domu panuje ład i porządek. Ekipa programu Nasz Nowy Dom w finałowym odcinku postanowiła jednak pomóc rodzinie i sprawić, aby wnętrza ich domu nabrały bardziej nowoczesnego wyglądu, a poddasze zostało w końcu wykończone.

Wnętrza w finale programu Nasz Nowy Dom przeszły niesamowita metamorfozę. Ponieważ ekipa programu razem z Katarzyną Dowbor, architekt Martyną Kupczyk, oraz kierownikiem robót Sławomir Ciba, miała na remont tylko 5 dni, postanowiono skupić się na najważniejszym – wymianie instalacji, elewacji domu, a przede wszystkim wymianie dachu i wykończeniu całego poddasza.
Ekipa programu Nasz Nowy Dom miała ręce pełne roboty. Na dole odnowiono salon, w którym zmieniono kolorystykę, ustawiono rodzinną sofę i duży stół, przy którym może usiąść aż 12 osób. Kuchnię przemalowano na jasny kolor i zmieniono meble oraz sprzęty. Łazienka w programie Nasz Nowy Dom została kosmetycznie odświeżona. Niesamowita metamorfozę przeszła natomiast góra domu – urządzono tam pokoje dla dzieci i obszerną bawialnię. W nowym domu znalazło się także miejsce na osobny pokój dla babci oraz przytulną sypialnię rodziców.

Zobaczcie w galerii zdjęć niesamowitą metamorfozę wnętrz z finału programu Nasz Nowy Dom!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE