Najbardziej romantyczny hotel w Polsce to... Zagłosuj w konkursie Romance TV i wygraj uroczy weekend!

2021-10-10 18:40
Najbardziej romantyczny hotel w Polsce to... Zagłosuj w konkursie Romance TV i wygraj uroczy weekend!
Autor: mchebby/GettyImages

Trwa głosowanie na najbardziej romantyczny hotel w Polsce w ramach 5. edycji konkursu Romance TV Award, organizowanego przez stację telewizyjną Romance TV. Każdy, kto zagłosuje, ma szansę wygrać romantyczny weekend dla dwóch osób w zwycięskim hotelu!

W tym roku już po raz piąty Romance TV organizuje konkurs wyłaniający najromantyczniejsze hotele w Polsce. Głosy oddawać można do 27 października na stronie romance-tv.pl. Widzowie, biorący udział w głosowaniu zawalczą o weekendowy pobyt w zwycięskim hotelu.

Statuetki Romance TV Award 2021 zostaną przyznane laureatom w pięciu kategoriach:

·         Najbardziej romantyczna oferta dla par – głosowanie Jury

·         Organizacja romantycznych eventów – głosowanie Jury

·         Najbardziej romantyczne hotelowe SPA – głosowanie Jury

·         Najbardziej romantyczna restauracja w Polsce – głosowanie Jury

·         Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – głosowanie Internautów

Do końcowego etapu piątej edycji konkursu zakwalifikowało się 16 obiektów z całej Polski – to spośród nich Jury i widzowie Romance TV wyłonią zwycięzców. Już teraz na stronie internetowej Romance TV można oddać swój głos, a osoby biorące udział w zabawie mogą wygrać voucher na romantyczny weekend w hotelu, który zwycięży w kategorii „Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce”.

Głosowanie publiczności trwa do 27 października, a oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w środę, 3 listopada. W czterech pozostałych kategoriach głosować będzie Jury pod przewodnictwem ambasadora stacji, Daniela QCZAJ’a. Uroczystość rozdania nagród Romance TV Award 2021 odbędzie się w listopadzie.

Konkurs Romance TV
Autor: Romance TV/materiały prasowe
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Uroki grudnia chłoniemy wszystkimi zmysłami. Wzrokiem, smakiem, dotykiem… Wyraz temu dajemy w aktualnym numerze „M jak Mieszkanie”.

Kup dostęp od 1 zł
Mjakmieszkanie grudzień