Konkurs Romance TV rozstrzygnięty! Oto najromantyczniejsze hotele i restauracje w Polsce

2021-11-30 10:18 Materiał sponsorowany
Konkurs Romance TV
Autor: Romance TV/materiały prasowe

Najbardziej romantyczne hotele i restauracje w Polsce wybrane! W ramach konkursu organizowanego przez Romance TV, widzowie stacji oraz Jury po raz 5 wybrali najromantyczniejsze miejsca w Polsce. Sprawdź listę zwycięzców!

Konkurs Romance TV na najbardziej romantyczny hotel i restaurację w Polsce

Celem organizowanego już od 5 lat przez stację Romance TV konkursu Romance TV Award jest wyróżnienie i docenienie rodzimych hoteli i restauracji, w których pary mogą spędzić wyjątkowe chwile jak rocznice, śluby, weekendy we dwoje czy romantyczne wieczory.

Spośród setek hoteli i restauracji, które zostały zgłoszone w konkursie, do finału zakwalifikowało się 16 hoteli oraz 18 restauracji. Jury pod przewodnictwem ambasadora stacji Romance TV, Daniela QCZAJ'a wyłoniło zwycięzców w pięciu kategoriach:

1. Najbardziej romantyczna oferta dla par - hotel Weranda Home ze Sławic

2. Najbardziej romantyczne hotelowe SPA - hotel Almond Business & SPA **** z Gdańska

3. Najbardziej romantyczne eventy - Pałac Mała Wieś****

4. Najromantyczniejsza restauracja w Polsce - Restauracja Patio z Rzeszowa

5. Najbardziej romantyczny hotel w Polsce - widzowie w głosowaniu internetowym przyznali ten tytuł Pałacowi Mortęgi Hotel & SPA**** z Lubawy

Wszyscy laureaci otrzymali statuetki Romance TV Award i miesięczną kampanię reklamową na antenie Romance TV. Relację z uroczystej Gali i wręczenia nagród przez Daniela QCZAJ’a zobaczyć będzie można na antenie TVN w programie „Co za tydzień”. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W lutym czerpiemy energię z wyrazistości (kolorów i stylów), doceniamy także przytulność w domu. W rubryce MOODBOARD sprawdzamy śmiałe połączenie fioletu z niebieskim.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie – Luty 2022