Kup mieszkanie, a projekt dostaniesz gratis. Ten deweloper wie, jak przyciągnąć klienta

2023-02-08 15:57

Poprzedni rok był jednym z gorszych, jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań. Niektórzy deweloperzy sprzedali aż o połowę apartamentów mniej niż w roku ubiegłym. Dlatego teraz, aby nieco poprawić swoją sytuację, próbują na różne sposoby przyciągnąć klientów.

Duda Development, mieszkanie
Autor: facebook.com/DUDAdevelopmentpl

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że polski Deweloper Józef Wojciechowski, główny udziałowiec i szef rady nadzorczej  JW Construction, chce sprzedawać mieszkania na raty. Powód? Wielu Polaków nie ma zdolności kredytowej, a przez to widoków na swój własny kąt. Zamiast płacić raty kredytu, płaciliby raty bezpośrednio deweloperowi.

Kup mieszkanie, projekt gratis

Teraz z kolei łódzka firma Duda Development próbuje zachęcić swoich klientów w inny sposób. Do każdego sprzedanego mieszkania ze swojej inwestycji Diasfera Łódzka dorzuca darmowy projekt mieszkania.

Diasfera znajduje się niedaleko parku Źródliska. Naprzeciwko niej znajduje się z kolei kolorowy mural, który kontrastuje ze stonowaną elewacją budynku. Deweloper zachwala dobrą lokalizację osiedla oraz bliską dostępność zieleni. Aby przyciągnąć potencjalnych mieszkańców, ale też inwestorów, którzy chcą po wykończeniu apartamentów przeznaczyć je na wynajem, proponuje im darmowy projekt aranżacji.

Co to oznacza w praktyce? Każdy, kto podpisze umowę do końca marca tego roku, może liczyć na:

  • projekt funkcjonalny
  • projekt techniczny
  • pomoc ze znalezieniem wykonawców
  • wizualizację łazienki oraz jeszcze jednego, dowolnego pomieszczenia

Za projekt ma odpowiadać WS Budownictwo.

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE