Który polski hotel jest najbardziej romantyczny? Zdecyduj i wygraj pobyt dla dwojga

2020-09-15 12:16 Redakcja
Romance tv
Autor: materiały prasowe Romance TV

Marzy Ci się romantyczny weekend w idealnym hotelu? W tym roku już po raz czwarty stacja Romance TV organizuje konkurs, który ma wyłonić najbardziej romantyczny hotel w naszym kraju. Widzowie, którzy zagłosują mają szansę wygrać weekendowy pobyt w zwycięskim hotelu. Dowiedz się, jak wziąć udział w konkursie.

Wybieramy najbardziej romantyczny hotel w Polsce

Tegoroczna edycja konkursu została Statuetki Romance TV Award 2020 zostaną przyznane laureatom w pięciu kategoriach:

  1. Najbardziej romantyczna oferta dla par – głosowanie Jury
  2. Organizacja romantycznych eventów – głosowanie Jury
  3. Najbardziej romantyczne hotelowe SPA – głosowanie Jury
  4. Najbardziej romantyczna restauracja w Polsce – głosowanie Jury
  5. Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – głosowanie Internautów

Do końcowej edycji konkursu zakwalifikowało się prawie 40 obiektów z całej Polski, w tym restauracje. Widzowie mogą oddawać głosy na wybrany hotel między 7 września a 7 października na stronie www.romance-tv.pl. Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w środę, 14 października 2020 roku. To właśnie wtedy poznamy zwycięzcę kategorii Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce.

A spośród wszystkich widzów, którzy wezmą udział w zabawie, jedna osoba, która w najbardziej kreatywny sposób uzasadni wybór hotelu, wygra romantyczny weekend dla dwojga w zwycięskim obiekcie. Jak zagłosować? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie: https://www.romance-tv.pl/romance-tv-awards/romance-tv-awards.html.

W czterech pozostałych kategoriach (m.in. debiutującej kategorii na najbardziej romantyczną restaurację w Polsce) zwycięzców wybierze Jury pod przewodnictwem Daniela QCZAJ'a, ambasadora stacji Romance TV. Laureaci odbiorą statuetki Romance TV Award 2020 pod koniec października.

NOWY NUMER

Maj w M jak Mieszkanie wabi kolorami i zachęca do zmian w domu. Prezentuje piękne przedmioty i aranżacje w pastelowych odcieniach różu, błękitu, żółtego i zieleni.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Maj 2021