KONKURS: Najcieplejsze Miejsce w Twoim Domu ROZWIĄZANY! Obejrzyj nagrodzone GALERIE!

2015-12-02 14:14

Konkurs "Najcieplejsze Miejsce w Twoim Domu" ROZWIĄZANY! Obejrzyj wyróżnione galerie konkursowe z przytulnymi aranżacjami i zobacz komu w nagrodę przypadły wyjątkowe biokominki marki Kratki.pl!

Nasz zimowy Konkurs "Najcieplejsze Miejsce w Twoim Domu" przeprowadzony wraz z marką Kratki.pl został pomyślnie ROZWIĄZANY! Pośród licznych uczestników Konkursu, Jury wyłoniło 7 szczęśliwców, którym w nagrodzie przypadły markowe biokominki marki Kratki.pl!

KONKURS z biokominkiem: nagrodzone GALERIE

Jury Konkursu miało trudne zadanie, ale udało się wyłonić 7 najlepszych galerii zdjęć, które spełniały założenia konkursowe, uwiodły klimatem i finezją podejścia do interpretacji najcieplejszego miejsca w domu. Wszystkim Uczestnikom serdecznie DZIĘKUJEMY za tak liczny udział i zaangażowanie! Śledźcie kolejne nasze konkursy z nagrodami - następnym razem może to Wam uda się zdobyć cenny upominek do swojego wnętrza!

Nagrodzone GALERIE KONKURSOWE:

Galeria: "Przy kominku..." - nagroda: biokominek HOTEL MINI (biały)

Galeria: "Zakątek" - nagroda: biokominek HOTEL MINI (czarny)

Galeria: "Przytulny kącik" - nagroda: biokominek HOTEL MINI (biały)

Galeria: "Nastrojowo"- nagroda: biokominek MISA (biały)

Galeria: "Moje przytulne miejsce" - nagroda: biokominek FOXTROT (czarny)

Galeria: "Przytulne wnętrze" - nagroda: biokominek FOXTROT (czarny)

Galeria: "przytulny kącik" - nagroda: biokominek MISA (biały)

Zapraszamy też nieustannie do zakładania własnych GALERII ZDJĘĆ, udoskonalania ich i chwalenia się swoimi wnętrzarskimi zbiorami wśród przyjaciół!

Czytaj też: Jak założyć własną GALERIĘ ZDJĘĆ?

Konkurs z biokominkami Kratki.pl
Autor: materiały prasowe Konkurs z biokominkami Kratki.pl. Do wygrania: 2 x biokominek FOXTROT (czarny)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021