Kiermasz Wielkanocny 2017

2017-03-22 15:50 Justyna Marczuk
Kiermasz Wielkanocny 2017
Autor: Piotr Mastalerz Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny 2017!

Redakcja Mojego Mieszkania serdecznie zaprasza kupujących i wystawców na Kiermasz Wielkanocny 2017! Impreza odbędzie się 2 kwietnia 2017 r. w Hotelu Belotto z siedzibą w Pałacu Prymasowskim (Warszawa, ul. Senatorska 13/15) w godz. 10-17.

Na stoiskch swoje rękodzieło zaprezentują osoby z wielką pasją tworzenia. Będzie można kupić ozdoby wielkanocne, ale nie tylko. Prace zaprezentują twórcy biżuterii, ceramiki, drewnianych cudeniek. Witamy wiosnę kolorowo i radośnie!

Podczas kiermaszu zostaną wręczone nagrody dla Kobiet z pasją - bohaterek reportaży zamieszczonych w Moim Mieszkaniu w 2016 r. To okazja, by je poznać, a także porozmawiać z przedstawicielkami redakcji. Odbędą się ponadto warsztaty DIY oraz - tradycyjnie - fotograficzne. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!


DLA WYSTAWCÓW: Zapraszamy osoby z pasją do wystawienia swojego rękodzieła! Udział w kiermaszu jest bezpłatny. Prosimy o kontakt na maila: kiermaszwiosenny2017@grupazpr.pl. Zwrotnie dostaną Państwo formularze do wypełnienia i podpisu. Ich odesłanie będzie rezerwacją stoiska. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.