Jak urządzić modne i funkcjonalne wnętrze? Zapraszamy na wyjątkowy webinar Castoramy

2021-11-04 9:17 Materiał sponsorowany
webinar
Autor: Castorama

Już 9 listopada o godzinie 18:00 odbędzie się wyjątkowy webinar organizowany przez Castoramę. Gośćmi webinaru będą specjaliści z branży wnętrzarskiej. Dlatego jeśli interesujesz się tematyką urządzania wnętrz lub planujesz remont mieszkania - to wydarzenie jest dla Ciebie!

Webinar Castoramy - zagadnenia

Podczas organizowanego przez Castoramę webinarium, zaproszeni goście powiedzą o najważniejszych zmianach w urządzaniu domowej przestrzeni, omówią wiodące trendy oraz zaprezentują najciekawsze rozwiązania do aranżacji wnętrz.

Zagadnienia, które zostaną poruszone podczas webinaru: 

  • Dlaczego coraz częściej odchodzimy od stricte katalogowych wnętrz na rzecz takich, w których możemy czuć się po prostu dobrze ?
  • Jak wykorzystać tekstylia i dekoracje do zmiany wystroju wnętrza?
  • Jakie są obecnie najmodniejsze rozwiązania w zakresie aranżacji ścian?
  • Jak odpowiednio dobrać oświetlenie do stylu i funkcji pomieszczenia?
  • W jaki sposób zwiększyć funkcjonalność domowej przestrzeni?
  • I dlaczego, nie zawsze trzeba robić remont od zera?

Webinar z udziałem ekspertów z branży wnętrzarskiej 

Gośćmi webinaru Castoramy będą:

  • Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, historyczka sztuki, redaktorka naczelna magazynów M jak Mieszkanie i Dobre Wnętrze oraz serwisu urządzamy.pl. Wnętrza postrzega jako odbicie zmieniającego się stylu życia, potrzeb użytkowników i relacji społecznych.
  • Jakub Kłęczek, architekt w biurze projektowym Innovation + Interiors, ekspert i doradca Castorama Polska. Jego główną domeną w projektowaniu jest uzyskanie funkcjonalności i niebanalnej estetyki we wnętrzach.
  • Izabela Bełz-Kaczmarek, autorka bloga livinglife.pl, instagramerka @livinglife.pl. Literaturoznawca, filolog, komparatystka, pasjonatka wnętrz.
  • Magdalena Rytlewska, znana na Instagramie jako @chcesiezyc.official. Polonistka z pasją do życia, kocha ludzi, podróże i urządzanie wnętrz; dekoracje to jej specjalność; autorka bloga chcesiezyc.com i właścicielka chcesieuczyc.com.

Rozmowę poprowadzi Radosław Gajda, architekt, popularyzator i krytyk architektury. Współautor najpopularniejszego w Polsce programu o architekturze „Good idea” oraz bestsellerowej książki „Archistorie. Jak odkrywać przestrzeń miast?”.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły czołowe tytuły wnętrzarskie m.in.: Dobre Wnętrze, M jak Mieszkanie, urządzamy.pl, Czas na Wnętrze, Cztery Kąty, Ładny Dom, Dobrze mieszkaj, Wnętrza Domów, Bryła, czy Nowy Magazyn.

Jak można wziąć udział w webinarze?

Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę wydarzenia na Facebooku: To mi pasuje! | Facebook

Link do transmisji na żywo będzie umieszczony na stronie wydarzenia. Więcej informacji na stronie wydarzenia oraz na profilu Castoramy na Facebooku.

Start: 9 listopada (wtorek), godzina 18:00!

castorama
Autor: Castorama
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Uroki grudnia chłoniemy wszystkimi zmysłami. Wzrokiem, smakiem, dotykiem… Wyraz temu dajemy w aktualnym numerze „M jak Mieszkanie”.

Kup dostęp od 1 zł
Mjakmieszkanie grudzień