Hotel zamieniono w gigantyczny pierniczek. Ozdabiają go kryształy Swarovskiego

2022-11-23 14:56

Chociaż przed Amerykanami jeszcze Święto Dziękczynienia, to w Nowym Jorku już czuć Boże Narodzenie! Fasada hotelu The Mark przypomina ogromny, lukrowany pierniczek i to w dodatku ozdobiony milionem kryształków Swarovskiego! Tej świątecznej dekoracji nie pobiłby nawet Clark Griswold z filmu “Witaj, Święty Mikołaju”.

Współpraca hotelu The Mark i marki Swarovski
Autor: facebook.com/TheMarkHotelNY

Znajdujący się nieopodal Central Parku, przy Madison Avenue pięciogwiazdkowy hotel The Mark nawiązał współpracę z austriacką marką Swarovski, słynącą nie tylko z produkcji biżuterii ozdobionej kryształami, ale też akcesoriów czy nawet dekoracji.

Współpraca hotelu The Mark i marki Swarovski
Autor: facebook.com/TheMarkHotelNY

W wyniku tej kooperacji hotel zyskał olśniewającą i błyszczącą fasadę, której nie da się nie zauważyć. Do jej stworzenia inspiracją było oczywiście najpopularniejsze ciasteczko sezonu, czyli pierniczek!

Współpraca hotelu The Mark i marki Swarovski
Autor: instagram.com/swarovski

Miliony kryształów Swarovskiego w kolorze toffi połyskują w towarzystwie ogromnych cukierków w kształcie lasek, Świętego Mikołaja, miętówek czy dziadka do orzechów, który strzeże wejścia do hallu. Nad całością zawisła ogromna zielona kokarda, na której wypisano nazwę hotelu i producenta kryształów.

Stworzenie tej instalacji zajęło aż tydzień. Trudno się dziwić, skoro każdy z kryształków został na nią ręcznie nałożony przez wykwalifikowanych pracowników. 

- Jesteśmy wielce podekscytowani, że możemy kontynuować naszą tradycję tworzenia magicznych chwil. Ta lśniąca, zimowa kraina czarów przynosi radość i miłość naszemu ukochanemu miastu w tym jakże cudownym czasie - mówi  Izak Senbahar, prezes Alexico Group i właściciel The Mark Hotel.

Współpraca hotelu The Mark i marki Swarovski
Autor: instagram.com/swarovski

Blichtr i przepych

Okazuje się, że ta bajkowa fasada to dopiero początek! Również środek hotelu został udekorowany z wielkim rozmachem. Postawiono tam choinkę, którą, a jakże, przybrano w ozdoby wykonane z kryształów Swarovskiego - piernikowe ludziki, konie na biegunach, dziadków do orzechów, gwiazdki czy cukierki.

- Nowy Jork jest synonimem świąt, dlatego partnerstwo między nami a marką Swarovski jest czymś naturalnym. Jesteśmy zachwyceni, że możemy świętować wspólnie. Wykonane przez nich ozdoby i figurki pokazują ich kreatywność i ogromną wiedzę - kontynuuje.

Współpraca hotelu The Mark i marki Swarovski
Autor: instagram.com/swarovski

Dekoracje na fasadzie i wewnątrz hotelu The Mark pozostaną do 7 stycznia przyszłego roku. Ponieważ jednak większość z nas święta spędzi w Polsce, może ktoś z was zechce wybrać się do... Ustronia. Tamtejszy McDonalds również wystroił się na święta i przywdział ciepły sweterek.

Przeczytaj również:

Źródło: secretnyc.co
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE