Florystyczna akademia

2015-06-15 12:22

Warsztaty z układania kwiatów to niepowtarzalne doświadczenie! Zwłaszcza gdy nauczycielami są mistrzowie w tej dziedzinie. Duet Sekunda & Sieradzan to mężczyźni z prawdziwą pasją! Zapraszamy na lekcję florystyki z Moim Mieszkaniem.

Makkwiaty
Autor: Konrad Kalbarczyk Piotr Sekunda i Zygmunt Sieradzan dają wskazówki, jak fachowow układać piękne bukiety

Nadchodzące lato zainspirowało nas do zrobienia sesji zdjęciowej wśród kwiatów. Przedstawiamy duet florystów, który miałyśmy przyjemność poznać: Piotra Sekundę (z lewej) i Zygmunta Sieradzana (z prawej). Panowie są współwłaścicielami warszawskiego salonu kwiatowego MAKkwiaty, w którym odbyła się sesja. Ekipa Mojego Mieszkania (na zdj. z prawej red. naczelna Dorota Jaworska i z lewej fotoedytorka Dagmara Gołębiowska) wzięła udział w warsztatach – pod okiem fachowców uczyła się tworzyć wysmakowane kompozycje roślinne. Zachęcamy Was, drogie Czytelniczki, do zdobienia swoich domów kwiatami, nie tylko sezonowymi i nie tylko w tradycyjnych wazonach. Przekonajcie się same, że nie jest to skomplikowane, a efekt – gwarantowany!

Zapraszamy do obejrzenia filmu z sesji!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE